Išskirtinė rankinių ir aksesuarų kolekcija tavo stilingam rudeniui

spalio 16, 2018
IKONA.TV

Spalio 15-ąją, pirmadienio vakarą, lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT buvo atidaryta unikali kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze momentinė („pop-up“) parduotuvė, kurioje pristatoma išskirtinė rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcija.

Ši kolekcija dizaino namuose įsikūrė, kaip Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis, todėl pristatyme dalyvavo ir renginio globėja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze. Svečius sveikino ir renginį atidarė garsus prancūzų-kartvelų mados kūrėjas Irakli Nasidze, mados gerbėjams ir svečiams papasakojęs ne tik apie Rusi Hancock-Gachechiladze kūrinių išskirtinumą, bet ir apie kartvelų madą.

Kartvelų kilmės dizainerė iš Didžiosios Britanijos Rusi Hancock-Gachechiladze savo kūriniuose gruzinišką temperamentą jungia su itališku meistriškumu. Jos aksesuarai gimsta Italijoje, o juos kuria tie patys meistrai, kaip ir legendines „Chanel“ rankines. Prabangios rankinės ir kiti aksesuarai iš odos pakeri rafinuotomis medžiagomis, ryškiomis spalvomis ir išskirtiniais dizainais.

Net „Vogue“ mados redaktorių pastebėtus Rusi Hancock-Gachechiladze kūrinius pristatanti „pop-up“ parduotuvė Locals.lt dizaino namuose Vilniaus centre veiks net du mėnesius – iki pat gruodžio 15 d.

Tai jau ne pirmas kartas, kai lietuviško dizaino namai, pristatantys didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje, į savo erdves įsileidžia ir kitų šalių dizaino kūrėjus.

„Nors daugiausiai dėmesio Locals.lt skiria lietuviškam dizainui, mes mielai bendradarbiaujame su nišiniais kūrėjais iš kitų šalių. Pernai mūsų parduotuvėje įsikūrė latvių dizaino „pop-up“ erdvė, o šį rudenį supažindiname su gruzinų mada. Esame atviri mažesniems, tačiau kokybiškiems, įdomiems ir unikaliems kitų šalių dizaineriams, kurie nori savo kūrybą pristatyti lietuviams“, – pasakoja dizaino namų direktorė Inga Ramonienė.

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)