Italių grožio paslaptys

sausio 8, 2018
Ieva Virpilaitytė

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš italių.

Nuotr. Vida Press

Moterys Italijoje tiesiog negali pakęsti streso: nei kai pačios jį patiria, nei kai taip jaučiasi aplinkiniai. Todėl jos bet kokiais būdais stengiasi atsipalaiduoti ir nebūti „toksiškų“ žmonių aplinkoje. Atsipalaiduoja italės labai paprastai: pagulėdamos karštoje vonioje ar pasimėgaudamos geru filmu ar spektakliu. Juk atsipalaidavusi ir besišypsanti moteris – pati gražiausia, tiesa?

Italės rūpinasi ne tik veido, bet ir viso kūno oda. Šalyje, kurioje oras karštas, kaip ir žmonių temperamentas, moterys mėgsta atskleisti daug nuogo kūno, o jis visas tiesiog spindi. To paslaptis – drėkinimas. Karštis sausina odą, todėl italės mėgstamu kremu tepasi nuo pat kaktos iki kojų pirštų galiukų.

Priešingai nei japonės, italės dievina saulę ir nuo jos nesislepia. Joms graži įdegusi, saulės nubučiuota oda, tačiau iš namų jos niekada neišeina nepasitepusios kremu nuo saulės. Kūno odai jos naudoja kiek stipresnę priemonę nei veidui, tačiau to padaryti niekada nepamiršta.

Turbūt geriausia italių grožio paslaptis – jokių dietų! Makaronai su jūrų gėrybėmis, gurmaniškos picos, pyragaičiai, egzotiniai vaisiai ir vynas – tai pagrindinė puikios figūros paslaptis. Kodėl jos nestorėja? Italės sako, kad tiesiog dėl to, jog džiaugiasi gyvenimu ir valgo nedidelėmis porcijomis.

Kava ir šokoladas yra vieni iš labiausiai Italiją garsinančių dalykų. Italės sako, kad moteris, gerianti kavą ir prie jos suvalganti šokoladuką, visada yra gražesnė nei ta, kuri vienu gurkšniu nuryja espresą ir nesugeba pasilepinti tokia akimirka. Kava suteikia energijos, o šokoladas turi antioksidantų, kurie atpalaiduoja, todėl italės šio ritualo niekada nepamiršta.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12