Italių grožio paslaptys

sausio 8, 2018
Ieva Virpilaitytė

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš italių.

Nuotr. Vida Press

Moterys Italijoje tiesiog negali pakęsti streso: nei kai pačios jį patiria, nei kai taip jaučiasi aplinkiniai. Todėl jos bet kokiais būdais stengiasi atsipalaiduoti ir nebūti „toksiškų“ žmonių aplinkoje. Atsipalaiduoja italės labai paprastai: pagulėdamos karštoje vonioje ar pasimėgaudamos geru filmu ar spektakliu. Juk atsipalaidavusi ir besišypsanti moteris – pati gražiausia, tiesa?

Italės rūpinasi ne tik veido, bet ir viso kūno oda. Šalyje, kurioje oras karštas, kaip ir žmonių temperamentas, moterys mėgsta atskleisti daug nuogo kūno, o jis visas tiesiog spindi. To paslaptis – drėkinimas. Karštis sausina odą, todėl italės mėgstamu kremu tepasi nuo pat kaktos iki kojų pirštų galiukų.

Priešingai nei japonės, italės dievina saulę ir nuo jos nesislepia. Joms graži įdegusi, saulės nubučiuota oda, tačiau iš namų jos niekada neišeina nepasitepusios kremu nuo saulės. Kūno odai jos naudoja kiek stipresnę priemonę nei veidui, tačiau to padaryti niekada nepamiršta.

Turbūt geriausia italių grožio paslaptis – jokių dietų! Makaronai su jūrų gėrybėmis, gurmaniškos picos, pyragaičiai, egzotiniai vaisiai ir vynas – tai pagrindinė puikios figūros paslaptis. Kodėl jos nestorėja? Italės sako, kad tiesiog dėl to, jog džiaugiasi gyvenimu ir valgo nedidelėmis porcijomis.

Kava ir šokoladas yra vieni iš labiausiai Italiją garsinančių dalykų. Italės sako, kad moteris, gerianti kavą ir prie jos suvalganti šokoladuką, visada yra gražesnė nei ta, kuri vienu gurkšniu nuryja espresą ir nesugeba pasilepinti tokia akimirka. Kava suteikia energijos, o šokoladas turi antioksidantų, kurie atpalaiduoja, todėl italės šio ritualo niekada nepamiršta.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)