Italių grožio paslaptys

sausio 8, 2018
Ieva Virpilaitytė

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš italių.

Nuotr. Vida Press

Moterys Italijoje tiesiog negali pakęsti streso: nei kai pačios jį patiria, nei kai taip jaučiasi aplinkiniai. Todėl jos bet kokiais būdais stengiasi atsipalaiduoti ir nebūti „toksiškų“ žmonių aplinkoje. Atsipalaiduoja italės labai paprastai: pagulėdamos karštoje vonioje ar pasimėgaudamos geru filmu ar spektakliu. Juk atsipalaidavusi ir besišypsanti moteris – pati gražiausia, tiesa?

Italės rūpinasi ne tik veido, bet ir viso kūno oda. Šalyje, kurioje oras karštas, kaip ir žmonių temperamentas, moterys mėgsta atskleisti daug nuogo kūno, o jis visas tiesiog spindi. To paslaptis – drėkinimas. Karštis sausina odą, todėl italės mėgstamu kremu tepasi nuo pat kaktos iki kojų pirštų galiukų.

Priešingai nei japonės, italės dievina saulę ir nuo jos nesislepia. Joms graži įdegusi, saulės nubučiuota oda, tačiau iš namų jos niekada neišeina nepasitepusios kremu nuo saulės. Kūno odai jos naudoja kiek stipresnę priemonę nei veidui, tačiau to padaryti niekada nepamiršta.

Turbūt geriausia italių grožio paslaptis – jokių dietų! Makaronai su jūrų gėrybėmis, gurmaniškos picos, pyragaičiai, egzotiniai vaisiai ir vynas – tai pagrindinė puikios figūros paslaptis. Kodėl jos nestorėja? Italės sako, kad tiesiog dėl to, jog džiaugiasi gyvenimu ir valgo nedidelėmis porcijomis.

Kava ir šokoladas yra vieni iš labiausiai Italiją garsinančių dalykų. Italės sako, kad moteris, gerianti kavą ir prie jos suvalganti šokoladuką, visada yra gražesnė nei ta, kuri vienu gurkšniu nuryja espresą ir nesugeba pasilepinti tokia akimirka. Kava suteikia energijos, o šokoladas turi antioksidantų, kurie atpalaiduoja, todėl italės šio ritualo niekada nepamiršta.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.