Jiems negali atsispirti Lietuvos įžymybės! (įspūdinga fotogalerija)

birželio 5, 2018
IKONA.TV

Nuotr. Martynas Stankaitis

Paskutinę kalendorinio pavasario dieną, ketvirtadienį, sostinės Bernardinų sode įkurtoje „Sugamour“ terasoje pasimėgauti puikiu oru ir susipažinti su karščiausiomis akinių mados tendencijomis rinkosi žinomi veidai. Čia, po atviru dangumi, vienam vakarui įsikūrė optikos studija „glasses on“, kviesdama į pasimatymą su vasara – naujausios kolekcijos pristatymą.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Vasaros sezoną „glasses on“ pradėjo skelbdami save akių namais: nuo šiol optikos lankytojai vienoje vietoje ras viską, ko gali prireikti akims, pradedant madingiausiais akiniais, baigiant akių papildais, masažuokliais, gydomaisiais lašais ir net akių jogos rekomendacijomis. Čia skiriamas ypatingas dėmesys akių sveikatai ir patikrai.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Renginio podiumu žengę „Le Slap“ drabužiais vilkintys modeliai iš „Duo Management“ pristatė garsiausių mados namų akinių naujienas. Šį sezoną madingiausios – kaukės ir katės akių rėmelių formos, vyrauja futurizmas, spalvų gausa ir standartų laužymas. Išskirtinis šio sezono bruožas – holograma. Tai spalvos, kurias geba įžvelgti mūsų akys.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Prabangius akinių modelius vertino ir savo įžvalgomis dalinosi madai neabejingų vyrų komisija: plaukų meistras Kęstas Rimdžius, socialinių tinklų žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas, ūkininkas, modelis Jonas Misevičius ir modelis, keliautojas Marius Lucka.

Nuotr. Martynas Stankaitis

„Mano regėjimas tobulas, tad akinius nešioju ne dėl to. Akiniai – ne tik viena pagrindinių žmogaus įvaizdžio detalių, užbaigiančių aprangos ansamblį, bet ir trūkumus maskuojantis elementas. Man asmeniškai jie – tarsi apsauga nuo blogų akių. Jei esi pavargęs – visada geriau atrodysi su akiniais“, – sakė K. Rimdžius.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Žinomas vyras prisipažino akinių turintis labai daug: „Jei kažkas sako, kad kolekcionuoja batus, tai aš tikrai turiu akinių kolekciją. Vieni mėgstamiausių – „Dior“. Šio ženklo naujienų laukiu kasmet. Taip pat – „Saint Laurent“.

Nuotr. Martynas Stankaitis

K. Rimdžius negailėjo patarimų tiems, kurie dairosi saulės akinių šiai vasarai: „Jei žmogus turi daug akinių ir nori kažko trendy, lai renkasi spalvotus, žydrus, žalsvus, su įdomesnėmis detalėmis. Kitas variantas – klasikiniai maži „Armani“ stiliaus akiniai, būtinai suapvalinti. Ir trečias – itin masyvūs, 8–9 dešimtmečio stilių primenantys akiniai. Rinkitės griežtos formos, juodus, kuo didesnius.“

Nuotr. Martynas Stankaitis

„Akinius nuo saulės labai mėgau, kai galėjau nešioti kontaktinius lęšius. Kadangi mano akys jų nebepriima, tenka džiaugtis įprastais regėjimo akiniais ir vaikščioti susiraukus“, – šypsojosi N. Bierancas.

Nuotr. Martynas Stankaitis

„Dabar ant nosies kabo „Ray-Ban“. Turiu dar keletą senesnių modelių akinių, bet jie jau pabodę. Su saulės akiniais man bėda, nes juk turiu dar ir gerai matyti. Galvoju apie regėjimo operaciją, bet tuo pačiu suprantu, jog galiu prarasti dalį savęs. Juk akiniai yra cool!“ – atviravo Naglis.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Svečiai mėgavosi grynu oru, žalia pieva, „L’Occitane“ nauju kvapu ir gėlėmis, „Sugamour“ desertais ir DJ Dėdės Kasparo muzika. Čia pat visi buvo kviečiami puoštis holograminiais atspindžiais ir blizgučiais, kuriais pasirūpino „Facepoetry“ makiažo meistrė.

Nuotr. Martynas Stankaitis

Renginyje apsilankė „glasses on“ draugai: aktorė Agnė Grudytė su dukra, dainininkė Justė Starinskaitė, stilistė Irina Cybina su dukra, makiažo meistrė Neringa Čukinienė su dukra, stilistai Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė, makiažo meistrė Justina Gafarovaitė, drabužių ženklo „MK Drama Queen“ duetas, verslininkė Vidmantė Martikonytė su vyru, dainininkė Viktorija Vaičaitė, kulinarinių studijų tinklo vadovė, Urtė Mikelevičiūtė, aktorė Giedrė Mockeliūnaitė ir kiti.


Nuotr. Martynas Stankaitis „glasses on“ kolekcijos svečiai

← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)