Jogos mokytoja Salomėja: „Niekas kitas negali tavęs įskaudinti – tik tu pats“

rugpjūčio 31, 2018
IKONA.TV

Joga suteikia supergalių.

Kodėl joga? Nes ji ramina ir skaidrina protą. Pradedi matyti savo mintis, jausti kūną, suprasti save, sąmoningai pradedi vertinti įvairias gyvenimo situacijas. Į daugelį dalykų pradedi žiūrėti kitaip. Pradedi suvokti, kad gyvenimas nepriklauso nuo to, ką pasakys kiti. Jis priklauso tik nuo to, ką jauti PATS. Nėra lengvo gyvenimo kelio, yra tik vienas kelias – tai TAVO gyvenimo kelias. Joga man pakoregavo požiūrį į gyvenimą.

Visi klystame, bet jei nesureikšmini klaidų, jos ir tampa nereikšmingos. Na ir kas, kad nepavyko vienas ar kitas projektas, koks skirtumas, ką pasakė kiti žmonės, tai kas, kad lyja už lango… Tu privalai rasti savyje drąsos nekreipti dėmesio į nereikšmingus dalykus.

Niekas kitas negali Tavęs įskaudinti – tik Tu pats.

Turime būti sąmoningi: sąmoningai priimti viską, ką darome, sakome, mąstome ir kaip elgiamės. Visi galime būti laimingi, tai tik požiūrio klausimas.

10 dalykų pagal mane:

 Medituoti

Mylėti

Šypsotis

Dėkoti

Atsipalaiduoti

Sportuoti

Svajoti

Skaityti

Keliauti

Sveikai maitintis

Salomėja, arba Savitri, kviečia prisijungti prie jos komandos ir drauge keliauti saviugdos link: www.yogaonline.lt

JOGOS MOKYTOJA SALOMĖJA: „KŪNAS – LYG AUTOMOBILIS, KAD VAŽIUOTŲ, REIKALINGI TINKAMI TEPALAI, KURAS, AUŠINIMO SISTEMA IR ATSAKINGAS VAIRUOTOJAS“

GYVENIMO KELIONĖ Į INDIJĄ: MILIJONAS DIEVYBIŲ IR KAIP IŠTVERTI BE INTERNETO

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)