liepos 12, 2018 Ką daryti, kai nepavyksta susilaukti kūdikio? Pokalbis apie rimtas nevaisingumo problemas ir kaip jas išspręsti.

Meniu spermos kokybei gerinti

liepos 12, 2018
IKONA.TV

„Kam reikalingas seksas?“ – klausia pikantiškus straipsnius AŠ IKONA žurnale rašanti Skaiva Jasevičiūtė. Neabejotinai, tai – vienas didžiausių malonumų, bet, kad ir kaip nykiai skambėtų – jis skirtas ir reprodukcijai. Gydytojas urologas Stasys Auškalnis įsitikinęs, kad Lietuva – vaisinga šalis, bet ir čia yra didelių vaisingumo problemų. Pasaulyje ir Lietuvoje blogėja vyrų spermos kokybė – tai yra viena priežasčių, dėl ko poros negali susilaukti kūdikio. Ką daryti ir ko vengti, norint susilaukti mažylio? Kaip mylinti moteris gali padėti savo vyrui pagerinti spermos kokybę? Dar daugiau klausimų, o ir atsakymų – naujausiame IKONA.TV videoreportaže.

Slaptas pokalbis: po atostogų romano – dovanėlė

„Noriu sekso su kitu ir nieko negaliu sau padaryti“

Lyties spąstuose, arba 20 prarastų metų vyro kūne

Kaip „tėtukas“ tapo „mieluoju“ 

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)