Ką skaisčiai odai naudoja Lietuvos žvaigždės: nuo karšto vandens iki daržovių kaukių

liepos 16, 2018
Neringa Šimkutė

Nuotr. Asmeninis archyvas

Indrė Stonkuvienė kiekvieną savo rytą pradeda nuo stiklinės vandens su keliais agurko griežinėliais, o jį gerdama likusius agurko griežinėlius užsideda ant veido ir iš paprasčiausios daržovės pasidaro puikiausią grožio kaukę. Didelį dėmesį Indrė skiria ir veido valymui, todėl niekuomet nesiskiria su „Bioderma Sensibio“ miceliniu vandeniu.

BIODERMA Sensibio H2O valomasis micelinis vanduo. Apie 10 Eur. Vaistinėse

Nuotr. Laima Kavaliauskaitė

Žavioji Rasa Arlauskienė kasryt pusvalandį prieš pusryčius išgeria stiklinę šilto (beveik karšto) vandens ir blogą nuotaiką vaiko bei grožį puoselėja raudonu lūpdažiu ir prabangiu „Bellefonttaine“ kremu tiesiai iš Šveicarijos kalnų.

BELLEFONTAINE Cellstemine 24HR Repair Cream – tai aukštos koncentracijos augalinės kilmės kamieninių ląstelių regeneruojamasis kremas iš Šveicarijos kalnų edelveiso gėlių ir argano. 460 Eur. „Esperanza Resort & SPA“

Nuotr. Tomas & Lukas

Astai Valentaitei svarbiausia veido apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių ir natūraliai spindintis veidas. Asta ir pati vengia, ir kitiems rekomenduoja atsisakyti tirštų, stipriai maskuojančių ir dažnai poras kemšančių kreminių pudrų ir vietoj jų rinktis geros kokybės toninį ar BB kremus, kurie ne tik saugo nuo saulės, bet ir drėkina, lengvai maskuoja ir tobulai tinka kasdienai.

NATURA BISSÉ The Cure Sheer Oil-Free toninis kremas. 202 Eur. www.net-a-porter.com

Nuotr. Rūta Matilionytė

Julija Žižė yra įsitikinusi, jog labiausiai grožiu reikia rūpintis iš vidaus, todėl ji kasdien naudoja fulvo mineralų koncentratą „Alkaline“, kuris yra puikus antioksidantas ir detoksikatorius, be to, suteikia Julijai energijos, gyvybingumo ir padeda imuninei sistemai.

LADIKA fulvo mineralų koncentratas Alkaline. 44 Eur. www.ladika.lt

Vasarišką AŠ IKONA žurnalo numerį dar gali suskubti įsigyti prekybos vietose arba čia: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

A. Valentaitės rekomenduojama grožio procedūra

Pamėgtas Astos Valentaitės makiažas

Ko labiausiai nekenčia Indrė Stonkuvienė?

Julija Žižė pasinėrė į atostogas Balyje… Bet kodėl taip brangiai?

Rasa ir Raimondas Arlauskai: „Meilė yra ne jausmas, o veiksmas“  

Asta Valentaitė: „Mylėdama atiduodu savęs labai daug“

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)