balandžio 26, 2018 Mokomės iš prancūzių: kaip prižiūrėti savo odą? Pokalbis su prancūzų kosmetikos žinovu ir kosmetikos prekės ženklo įkūrėju.

Kad odos švytėjimu prilygtume prancūzėms!

balandžio 26, 2018
IKONA.TV

Ir ko tik moterys nedaro dėl savo odos… Tai – turbūt vienintelis audinys po šilko ir aksomo, kurį taip dieviname ir saugome. Štai, pavyzdžiui, prancūzės makiažui neskiria tiek laiko ir dėmesio, kiek skiria odai – dėl to atrodo visada spinduliuojančios ir gaivios. Kas prancūzišką veido priežiūrą padaro prancūzišką? Lengvabūdiškumas ar tiesiog mėgavimasis procesu? Apie moters grožį ir odos sveikatą kalbamės su „Novexpert“ įkūrėju Cyrille Telinge.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)