rugsėjo 12, 2017 Kurios merginos kojos – švelniausios? Švelnusis IKONA.TV eksperimentas.

Kaip depiliuotos kojos pačios švelniausios?

rugsėjo 12, 2017
IKONA TV

Kol praėjusios vasaros dvelksmas dar plevena ore, belaukdami ateinančios Bobų vasaros pasitikrinkime atliktus namų darbus ir, kaip toje patarlėje byloja, paskaičiuokime viščiukus. Pamenate vaikinų kojų depiliacijos iššūkį, kuomet trys vaikinukai aikčiojo iš skausmo (www.ikona.tv/issukis-vyrams-ar-atlaikys-depiliacija-vasku/), kęsdami moterims eilinę grožio procedūrą? Šį kartą vaikinų nebekankinsime. IKONA.TV atliko eksperimentą, nes panūdo išsiaiškinti, kurios gi kojytės – pačios švelniausios: skustos peiliukais prieš dvi savaites, nudepiliuotos vašku namie prieš dvi savaites ar nudepiliuotos „Lycon“ vašku prieš dvi savaites? Taigi, kuri laimėjo? Švelniai kaitinantys vaizdai iš pliažo – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.