rugsėjo 12, 2017 Kurios merginos kojos – švelniausios? Švelnusis IKONA.TV eksperimentas.

Kaip depiliuotos kojos pačios švelniausios?

rugsėjo 12, 2017
IKONA TV

Kol praėjusios vasaros dvelksmas dar plevena ore, belaukdami ateinančios Bobų vasaros pasitikrinkime atliktus namų darbus ir, kaip toje patarlėje byloja, paskaičiuokime viščiukus. Pamenate vaikinų kojų depiliacijos iššūkį, kuomet trys vaikinukai aikčiojo iš skausmo (www.ikona.tv/issukis-vyrams-ar-atlaikys-depiliacija-vasku/), kęsdami moterims eilinę grožio procedūrą? Šį kartą vaikinų nebekankinsime. IKONA.TV atliko eksperimentą, nes panūdo išsiaiškinti, kurios gi kojytės – pačios švelniausios: skustos peiliukais prieš dvi savaites, nudepiliuotos vašku namie prieš dvi savaites ar nudepiliuotos „Lycon“ vašku prieš dvi savaites? Taigi, kuri laimėjo? Švelniai kaitinantys vaizdai iš pliažo – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)