rugsėjo 12, 2017 Kurios merginos kojos – švelniausios? Švelnusis IKONA.TV eksperimentas.

Kaip depiliuotos kojos pačios švelniausios?

rugsėjo 12, 2017
IKONA TV

Kol praėjusios vasaros dvelksmas dar plevena ore, belaukdami ateinančios Bobų vasaros pasitikrinkime atliktus namų darbus ir, kaip toje patarlėje byloja, paskaičiuokime viščiukus. Pamenate vaikinų kojų depiliacijos iššūkį, kuomet trys vaikinukai aikčiojo iš skausmo (www.ikona.tv/issukis-vyrams-ar-atlaikys-depiliacija-vasku/), kęsdami moterims eilinę grožio procedūrą? Šį kartą vaikinų nebekankinsime. IKONA.TV atliko eksperimentą, nes panūdo išsiaiškinti, kurios gi kojytės – pačios švelniausios: skustos peiliukais prieš dvi savaites, nudepiliuotos vašku namie prieš dvi savaites ar nudepiliuotos „Lycon“ vašku prieš dvi savaites? Taigi, kuri laimėjo? Švelniai kaitinantys vaizdai iš pliažo – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/