spalio 23, 2018 Revoliucija plaukų priežiūroje! Plaudamasi galvą kietuoju šampūnu saugosi gamtą nuo plastiko taršos!

Kaip išsiplauti galvą be buteliuko šampūno?

spalio 23, 2018
IKONA.TV

Ar teko girdėti apie ne per seniausiai rinkoje atsiradusius kietuosius šampūnus? Jie ne tik neįpakuoti plastikinėje taroje – jie išvis nesupakuoti! Taigi, vienu šūviu nušaunami du zuikiai: ir tausoji gamtą, ir patogiai išsiplauni galvą. Gaminami iš natūralių medžiagų, jie tausoja ne tik gamtą, bet ir plaukus. Maža to, kietuoju šampūnu nebūtina galvos trinkti kasdien – to tiesiog nebereikia. Naudotis paprasta, jie neturi kvapo, plaukai ima augti greičiau ir tiesiog subalansuoti kelionėms. Ko daugiau galima reikalauti iš šampūno?

Aplinkai draugiška kietoji kosmetika. Be vandens. Be plastiko. Koncentruota. Patogi naudoti ir veiksminga. Reikia daugiau? Ieškok čia. 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)