Kaip išsirinkti tinkamą kuprinę

vasario 8, 2018
AŠ IKONA

Artėjant kalendoriniam pavasariui, noras pasiimti laisvadienių, pakeliauti ir pagyventi atostogų ritmu vis stiprėja. O ir kelioninę kuprinę įsigyti pagunda vis stipresnė – ypač prisiminus, kaip praeitą sykį didžiajam lagaminui sekėsi „draugauti“ su akmenuotais keliais, duobėtu asfaltu ir sutrupėjusiomis šaligatvių plytelėmis (kurių iš niekur atsiranda kaip tik tada, kai išdegusi akis bėgi į nuvažiuojantį autobusą).

Jei šiais laikais, kai nenustygstame vietoje ir nuolat judame iš vienos vietos į kitą, egzistuoja kažkas patogesnio už kokybišką kuprinę, mes tokio daikto tikrai nežinome. Taigi, kaip išsirinkti tinkamą? Natūralu, kad norėsime tos, kuri taps ištikima drauge, visai kaip senų čekių prigrūsta piniginė jau senokai nusitrynusiais kampais ar ištikimas raudonas lūpdažis, meistriškai nukreipiantis dėmesį nuo užsimiegojusių akių.

Jei pirkdami kuprinę susiduriate su dilema – rinktis funkcionalumą ar stilių, jūs turite rimtesnę bėdą nei negalėti nuspręsti. Bėda ta, kad renkatės ne toje parduotuvėje. Iš tiesų patogumas ir grožis puikiai dera tarpusavyje! Geras pavyzdys yra iš mados neišeinanti stiliaus klasika – odinė kuprinė. Vienas didžiausių odos privalumų – ji (lyg vynas!) su laiku tik gerėja: ilgiau nešiojama nepraranda prekinės išvaizdos, kaip tik įgyja charakterio, tampa vis asmeniškesnė ir vis labiau išskirtinė. Pasakojanti istoriją, kuri yra tik jūsų, todėl nepanaši į jokią kitą.

Kelioninė kuprinė turi būti universali: idealu, jei ji tinka žiemai ir vasarai, skirtingiems pasaulio kampeliams, oficialioms progoms ir neformaliems vakarėliams. Odinė kuprinė suteikia daug laisvės: derinama su sportiniais bateliais, kepuraite ir akiniais nuo saulės, ji tiks bastytis po miestą ieškant skaniausių salotų (taip mes vadiname picą), o jei peršoksite į elegantiškesnius batelius ir įsisegsite auskarus, su ja galėsite traukti kad ir į džiazo koncertą.

Dauguma žmonių galvoja, kad kiekvienai kelionei, trunkančiai ilgiau nei porą dienų, būtina didžiulė kuprinė. Netiesa. Tai, kad kelionė truks dvi savaites, o ne dvi dienas, nereiškia, kad kuprinė turi būti septynis kartus sunkesnė. Patyrę keliautojai sako, kad ilgesnes keliones nuo trumpų labiau skiria ne daiktų kiekis, o kokie tie daiktai. Idealiu atveju kuprinė turėtų sverti ne daugiau kaip 15 kg. Tiems, kurie mėgsta keliauti ypač lengvai ir minimalistiškai, geras orientyras yra 7 kg. Sakoma, kad auksinė taisyklė yra tokia: susidėti viską, ką norisi pasiimti, ir tada pusės daiktų atsisakyti. Jei reikėtų išrinkti vienintelį patarimą, jis būtų toks: pasilikite tik tuos drabužius, kurie tobulai dera su kitais kuprinėje esančiais drabužiais. Įsidėkite papuošalų. Taip vos keliais drabužiais galėsite sukurti daugybę skirtingų derinių. Taip pat išmeskite iš kuprinės viską, kas greitai glamžosi, lengvai tepasi ar neleidžia odai kvėpuoti.

Klausimai, kuriuos verta sau užduoti renkantis kuprinę: ar ji patogiai gula ant pečių? Ar rankenos (dirželiai) minkšti, neįsirėžia į odą, jos nedirgina? Ar ji turi skyrelių daiktams atskirti, kišenėlių smulkmenoms susidėti? Ar ji bent iš dalies atspari vandeniui?

Neaukokite stiliaus dėl patogumo ar patogumo dėl stiliaus. Tegul po kelionės jums sapnuojasi patirti smagūs nuotykiai, o ne praleistos progos „išeiti į žmones“ ar šimtai laiptelių, kuriais aukštyn žemyn tampėte senąjį lagaminą.

Stilingiausias ir patogiausias kuprines rasite BAGS & MORE parduotuvėse.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12