birželio 6, 2018 Rankas aukštyn! Ar turi prakaitavimo problemų? Kai kreiptis į gydytoją reikia dėl... prakaitavimo.

Kaip nustoti prakaituoti?

birželio 6, 2018
IKONA.TV

„Aš neprakaituoju – aš spindžiu!“, „Tu matai prakaitą – aš matau seksualų karštį!“ – ak, kad ir kaip bandytum save apgauti, prakaitavimas tikrai nėra nei seksualus, nei estetiškas, nei, galiausiai, malonus dalykas (nebent įsivaizduoju, kad kai prakaituoji, tavo riebaliukai verkia). Bet sveikas prakaitavimas yra tada, kai intensyviai sportuoji, o ne ramybės būsenoje ar patiriant stresą. Jei imi vengti sveikinimosi paduodant ranką, apskritai bijai tą ranką pajudinti, kad neatsivertų pažasties sritis, o gal net sąmoningai imi vengti žmogiško kontakto dėl imančių kamuoti kompleksų dėl prakaitavimo? Nesislėpk! Skubėk sau padėti! Bet iš pradžių – videoreportažas.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)