Kaip šiuolaikinių ikonų buitį padaryti modernią bei išmanią? Pakaks interneto!

rugpjūčio 7, 2018
Alfas Ivanauskas

Iliustracija Laurynas Kamarauskas

Ikonos iRekvizitas. Taip, perskaitėte teisingai! Šiuolaikiškos ikonos perka tik tai, kas jų namus ir buitį padaro modernią bei išmanią, o visa kita jums turi nerūpėti. Svarbiausia – namuose turėkite bevielį internetą. Na, gerai, kai kuriais atvejais tikrai neapsieisite be mylimojo ar augintinio – keisti jų išmaniomis technologijomis tikrai nepatariame.

Telefonu valdomas kavos aparatas

Modernūs laikai dovanoja modernius sprendimus. Vienas tokių – „smart“ kavos aparatas, kurį galėsite valdyti būdamos bet kur namuose, nes reikės tik telefono ir interneto. Taigi, jei anksčiau rytais reikėjo mylimojo prašyti kavos į lovą, dabar užteks į rankas paimti telefoną. Nors… mylimojo jums vis tiek reikės, nes juk puodelį kažkas turės atnešti!

Nuotoliniu būdu valdoma gyvūnų šėrykla

Net ir užtrukusios darbe ar pasimatyme dabar galėsite būti tikros, kad bus pasirūpinta jūsų mylimu augintiniu. Šiuo išmaniuoju įrenginiu paprasta užprogramuoti šuns ar katės maitinimo grafiką, be to, juo lengva kontroliuoti maisto kiekius. Kitaip tariant, galėsite formuoti gerus gyvūno mitybos įpročius, leisiančius jam gyventi ilgai ir sveikai! Na, o jei jūsų augintis jau turi bėdų dėl antsvorio, o jums pačiai trūksta valios jį pasodinti „ant dietos“, šis išmanusis aparatas – kaip tik jums, nes bėdą dėl sumažėjusių porcijų galėsite suversti būtent jam! Mama, tikiuosi, tai perskaitei.

Apie iškepusią mėsą praneš telefonas

Užuot nuolat laksčiusios prie orkaitės ir tikrinusios, ar kepančios mėsos temperatūra jau tinkama, turėdamos šį termometrą ir internetą mėsos kepimo procesą galėsite stebėti iš bet kur – saulėtos terasos ar kvepiančios vonios. Netgi galite pasirinkti svečių režimą ir juos informuoti, kad nevėluotų atvykti pietų – termometras praneš tikslų laiką, kada kepsnys bus paruoštas. O šiais laikais, kai vyrai didžiuojasi jau mokėdami iškepti ne tik kiaušinienę pusryčiams, bet ir sultingą kepsnį, nustebinkite savo mylimąjį dovana, kuria jis tikrai galės pasididžiuoti netgi prieš draugus…

Pietų dėžutė, kuri pašildys jūsų maistą

Magiška pietų dėžutė, kuri niekada neleis jums valgyti atšalusio maisto. Ši dėžutė, kaip mylimasis, apgaubs jus šiluma kiekvieną dieną. Įsivaizduokite, kad su savimi visada turite asmeninę viryklę, tik jau nebereikia nieko gaminti! Tiesa, dėžutę kažkas prieš tai vis tiek turės užpildyti, bet pasvajokime: galbūt tai būsite ne jūs?..

Kolonėlė, su kuria galima pasikalbėti

Tikrai nelinkime, kad ši kolonėlė taptų pagrindine jūsų pašnekove ir klausytoja, bet ji pravers, jei jums seniai pabodo pirštu tapšnoti ekraną. Jūsų dėmesiui – išmanioji kolonėlė su įdiegtu garsiakalbiu, kuriai galite užduoti klausimus ir kontroliuoti išmaniuosius namų prietaisus – prisijungti prie jų naudodamos tik savo balsą. Galite net atsiliepti į skambučius. Ši kolonėlė gali patikrinti jūsų kalendorių, orus, eismą, tvarkyti darbų ir pirkinių sąrašus ar kontroliuoti namie esančius prietaisus, tokius kaip televizorius, garažo durys, purkštukai. Ar dar tęsti šios namų sekretorės darbų sąrašą?

Mini prieskonių šiltnamis

Sakote, nesate užgimusi daržininkė? Klystate! Šiais išmaniais laikais nieko nėra paprasčiau nei per vieną dieną tapti tikra daržo deive. Šiame išmaniajame prieskonių auginimo šiltnamyje yra 9 kruopščiai suprojektuoti LED žiburiai. Šiltnamis užtikrins, kad augalai gautų optimalų kiekį vandens, deguonies ir kitų reikalingų maistinių medžiagų, o specialūs LED žiburiai teiks augalams energijos, kad jie augtų ir klestėtų. Jei šiltnamis anksčiau buvo siejamas su baba, šių laikų moterys pasitelkia modernias technologijas. Nebereikia net rausti žemės, nes užtenka telefono – ir ant jūsų palangės jau klesti daržas.

Kaitlentėje įmontuotas gartraukis

Kas tiesiog tobulai gadindavo virtuvės interjerą? Teisingai: įprastas garų surinktuvas, įtaisytas virš orkaitės. Pamirškite apie tai! Viskas apsivertė aukštyn kojomis – šiuolaikinėse kaitlentėse gartraukis jau būna integruotas. Ką tai duoda jums – visišką interjero laisvę!

Šaldytuvas su vaizdo kamera

– Brangioji, ką nupirkti vakarienei? Ar dar turime pieno?

Pamirškite tokius klausimus. Šaldytuve su vaizdo kamera visada žinosite, ko trūksta, o kokių produktų galiojimo laikas jau eina į pabaigą. Ne tik jūs šiais laikais mėgstate daryti asmenukes – nuo šiol tai gali ir jūsų šaldytuvas!

Arbata… iš čiaupo

Nejuokaujame! Galite pamiršti virdulį, nes jau sukurtas čiaupas, iš kurio bėga verdantis vanduo jūsų arbatai ar kitam verdančiam gėrimui, gal net sriubai. Tereikia prie vandens maišytuvo prijungti specialų boilerį ir viskas – verdantis vanduo patiekiamas iš karto. Kaip sekamos pasakos apie auksinį šaltinį, taip dabar visi pasakoja apie stebuklingą vandens čiaupą!

Maisto gamyba vakuume

„Sous vide“, arba vakuumavimas, yra maisto ruošimo būdas, kai jums nereikia kontroliuoti temperatūros, o maistas išlieka sultingas ir aromatingas. Dedate produktus į sandarią pakuotę ir verdate vonelėje. Rezultatas – restorano lygio patiekalai namuose, net ir neturint didelės virtuvės!

 

https://ikona.tv/alfo-ivanausko-rekomendacijos-7-produktai-del-kuriu-pasaulis-kraustosi-is-proto/

 

https://ikona.tv/atsargiai-sveika-mityba/

 

https://ikona.tv/stebuklingas-organizmo-valymas-daugiau-jokio-alkio/

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Išmanu rugpjūčio 15, 2018, 22:19

    Na, tai jau iš fantastiškos srities truputėlį, viską tokio išmanaus įsigyti, bet pasvajoti galima 🙂 Fainiai būtų grįžti namo – pietūs karšti ant stalo, dar vyno iš krano įsipili… Na, bet kiek Kaspersky programų į viską suinstaliuoti reikėtų, kad nepradėtų meluoti, kai koks hakeris kaimynas įsilaužtų ir arbatą pakeistų alumi, pietūs dėžutėje taptų užšaldyti ir panašiai 🙂

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)