Kaip vyksta maisto diplomatija aukščiausiu lygiu?

birželio 6, 2018
VMGonline.lt

„Maisto diplomatija yra viena iš minkštosios diplomatijos rūšių, skirta užmegzti tarpkultūrinius ryšius ir lengviau prieiti prie žmonių“, – sako Rūta Statulevičiūtė–Kaučikienė, Lietuvos kultūros instituto žinių ir komunikacijos projektų vadovė, maisto tinklaraštininkė.

Pasak jos, diplomatai susitinka, pašneka apie reikalus, o po to jau eina pietauti ar vakarieniauti – prie stalo sprendžiami klausimai, kurie nėra protokoluojami. Juk derybos su alkanu žmogumi yra beprasmiškos.

„Lietuviai taip pat naudojasi maisto diplomatija. Tam naudojami varškės sūriai, juoda duona, skilandis, medus ir kiti ingredientai. Profesionalūs restoranai jau atsižvelgia į tradicijas, naudoja istorines žinias – pristato Lietuvą ne supaprastintai kaip, pavyzdžiui, cepelinų ir šaltibarščių kraštą“, – juokiasi R. Statulevičiūtė-Kaučikienė.

Kaip vyksta maisto diplomatija aukščiausiu lygiu? Kodėl kartais svarbu lygiosios? Kokie tragiški įvykiai žymi maisto diplomatijos istoriją? Kaip sukurti įdomų tinklaraščio turinį ir kiek laiko atima vienas įrašas? Visi atsakymai laidoje „Skonio iššūkis“, kurią veda VMG prekių ženklo vadovė Rima Aukštuolytė.

Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį, 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12