Kaip vyksta maisto diplomatija aukščiausiu lygiu?

birželio 6, 2018
VMGonline.lt

„Maisto diplomatija yra viena iš minkštosios diplomatijos rūšių, skirta užmegzti tarpkultūrinius ryšius ir lengviau prieiti prie žmonių“, – sako Rūta Statulevičiūtė–Kaučikienė, Lietuvos kultūros instituto žinių ir komunikacijos projektų vadovė, maisto tinklaraštininkė.

Pasak jos, diplomatai susitinka, pašneka apie reikalus, o po to jau eina pietauti ar vakarieniauti – prie stalo sprendžiami klausimai, kurie nėra protokoluojami. Juk derybos su alkanu žmogumi yra beprasmiškos.

„Lietuviai taip pat naudojasi maisto diplomatija. Tam naudojami varškės sūriai, juoda duona, skilandis, medus ir kiti ingredientai. Profesionalūs restoranai jau atsižvelgia į tradicijas, naudoja istorines žinias – pristato Lietuvą ne supaprastintai kaip, pavyzdžiui, cepelinų ir šaltibarščių kraštą“, – juokiasi R. Statulevičiūtė-Kaučikienė.

Kaip vyksta maisto diplomatija aukščiausiu lygiu? Kodėl kartais svarbu lygiosios? Kokie tragiški įvykiai žymi maisto diplomatijos istoriją? Kaip sukurti įdomų tinklaraščio turinį ir kiek laiko atima vienas įrašas? Visi atsakymai laidoje „Skonio iššūkis“, kurią veda VMG prekių ženklo vadovė Rima Aukštuolytė.

Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį, 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu