Kinijoje pripažinimą pelnė stilistas Jurijus Levčenkovas

lapkričio 12, 2018
IKONA.TV

Kirpėjas ir stilistas Jurijus Levčenkovas ne kartą stebino savo neįprastais kirpimo sprendimais. Dar ir dabar prisimenama, kai jis, prieš kurį laiką, kabėdamas žemyn galva, apkirpo žinomą dainininką Žilviną Žvagulį. Tai parodo, kad šiuo kirpimo guru pasitiki ir savo galvas patiki nemažai Lietuvos įžymybių. Jo darbo grafikas įtemtas, tad kiekvienas norintysis pakliūti į jo nuosavą grožio akademiją YURY turi užsirašyti gerokai iš anksto. Rūpindamasis kitų plaukų stiliumi, kirpimo meistras Jurijus nepamirštas ir savęs. „Visada sakiau – atidžiai apžiūrėkite kirpėją. Jeigu jis save prižiūri, vadinasi ir jūs atsistojęs nuo kėdės liksite patenkinti šio stilisto darbu“, – teigė J. Levčenkovas.

Kirpimo meistro Jurijaus stilius buvo įvertintas ne kartą už Lietuvos ribų. Dar 2012 metais, Kinijoje jis pateko į stilingiausių stilistų kirpėjų dešimtuką. Šiais metais Jurijus ir vėl buvo įvertintas. Rugsėjį Kinijoje Guangzhou mieste buvo organizuota grandiozinė kirpėjų stilistų CHINA WAVE – CHINESE FASION TREND RELEASE 2019 paroda China International Beaty Expo. „Kadangi ne pirmus metus YURY akademija bendradarbiauja su Kinijos KenZhou akademija, mudu su žmona ten dalyvavome kaip Garbės svečiai“, – pasakojo Jurijus. Renginyje taip pat dalyvavo pripažinti didžiausių Kinijos miestų – Beijing, Shanghai ir Hong kong stilistai.

„Sėdėjome pirmoje eilėje, kai buvo paskelbtas Kinijos stilingiausių stilistų dešimtukas. Aš labai nustebau, kai į sceną pakvietė mane ir mano žmoną Cindy Lin. Mes, juk, buvome laimėję šį titulą dar 2012 metais. Pagalvojau, beliko trispalvę iškelt. Tik gaila, kad su savimi jos neturėjau. Mes labai didžiuojamės, kad tokia maža, graži ir stipri šalis – Lietuva turi ne tik krepšinį, bet ir stiliaus kūrėjus“, – kalbėjo Jurijus.

Daugelį metų YURY akademijos specialistai užsiima Europoje, ir ne tik joje naujausia kirpimo stiliaus sklaida, veda įvairius mokymus. Todėl nenuostabu, kad ir Kinijoje, Lietuvoje sukurtas YURY prekės ženklas yra vienas populiariausių. „Per daugelį metų jie tikrai pripažino mus, atvykusius iš Lietuvos. Jie įvertino mūsų didelį indelį jų vystymuisi“, – sakė J. Levčenkovas.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)