birželio 19, 2018 Kaip savo oda rūpinasi Vaida Jasaitienė? Apie inovatyviausias procedūras kalbamės su Vaida Jasaitiene.

Kodėl taip svarbu prižiūrėti veido odą?

birželio 19, 2018
IKONA.TV

Gražioji Vaida Jasaitienė įsitikinusi – savo oda BŪTINA rūpintis visada, o ne tik tuomet, kai atsiranda pirmosios raukšlės. Juk būtent tuomet, kai veidas švytės, o oda bus išpuoselėta, jausiesi kaip tikra ikona, galinti nuversti aukščiausius kalnus. Kokiomis procedūromis save lepina Vaida – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

  • Asta birželio 19, 2018, 11:37

    Max pro procedūra. Liftingas su atšaldymu.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos