Kodėl Vaidas Baumila pirmą ir paskutinį kartą valgė banginienos?

gruodžio 13, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Valerija Stonytė

Dainininkas Vaidas Baumila intensyviai sportuoja, o norint pasiekti rezultatų, ne mažiau svarbu ne tik valandos, praleistos sporto klube, bet ir mityba. Žinomas atlikėjas papasakojo apie savo mitybos ypatumus, tačiau pripažino, kad kartais leidžia sau nukrypti nuo kasdienių įpročių ir pasmaližiauti. Kur ir kokio saldumyno tokiais atvejais Vaidas skuba ieškoti? Pokalbis ir apie saldžius, ir apie egzotiškus atradimus.

Vaidai, koks jūsų santykis su maisto gaminimu? Ar mėgstate suktis virtuvėje, ar stengiatės ją aplenkti?

Aš gaminti nemėgstu, bet vis tiek namuose sau gaminuosi. Mandresnių patiekalų tikrai nesidarau, bet kiaušinius, avižas, košes įvairiausias – tokį maistą gaminu. Kokią vištieną pasimarinuoti ir pasigaminti taip pat galiu. Tokį paprastą maistą, tikrai nepersistengiu sau gamindamas.

Reguliariai sportuojate, tad natūralu, kad rūpinatės ir mityba. Kokių mitybos įpročių laikotės?

Aš stengiuosi valgyti kuo daugiau žalumos, vaisių, nevalgau baltos duonos, tai tos „bulkos“ liaudiškai vadinamos, tokių nereikalingų blogų angliavandenių. Šiaip tokį labai švarų maistą stengiuosi valgyti. Nebūtinai sveiką visada, kartais ir vienas kitas greito maisto patiekalas pasitaiko, pavyzdžiui, kai tingisi. Stengiuosi atsisakyti saldumynų. Sunku, nes tikrai mėgstu, o kas jų nemėgsta (juokiasi). Bet kaip sportuojančiam žmogui to perteklinio kiekio cukraus nereikia, tai ir nevalgau.

Tai koks gi tas pats pačiausias desertas, kuriuo kartais leidžiate sau pasimėgauti?

Aš manau, kad mano mėgstamiausias būtų „Banana Toffi“ pyragas, kuris dar gali būti vadinamas trumpiau, berods „Banoffee“. Yra kelios vietos Vilniuje, pavyzdžiui, „Verandoje“, kur galima jo rasti, tai kartkartėmis pasmaližiauju. Tikrai labai skanus.

O kur mėgstate užsukti ne pasmaližiauti, o sočiai pavalgyti?

„Briusly“ viena iš tų topinių vietų, kurioje mėgstu lankytis, taip pat „Ramenas ir pagaliukai“.

Kokios virtuvės maistas jums labiausiai prie širdies?

Sakyčiau, kad Tolimųjų Rytų. Man patinka žalia žuvis, ten naudojami prieskoniai. Be to, tokios virtuvės patiekalai gana sveiki, tad tai ir lemia mano pasirinkimą.

O ar yra patiekalas ar produktas, kuris niekaip neužkariauja jūsų skonio receptorių?

Nesu mėgėjas visokių vidinių organų, tokių kaip kepenėlės, širdeles… Ne, tikrai ne man. Ir visokios ausytės, nors jos ir išorinės (juokiasi).

Koks buvo egzotiškiausias maistas, kurį jums teko ragauti?

Viešėdamas Amerikoje valgiau krokodilieną. Labai skanu. Ir vėžlį valgiau, buvo vėžlienos sriuba ir krokodilienos sriuba. O kai buvau Norvegijoje, valgiau banginį. Labai skani mėsa, bet tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, nes man gaila banginių.

Daug skanių receptų ir idėjų visą parą ieškokite VMGonline portale.

Dovilė Filmanavičiūtė: „Negaliu pasigirti valgiusi beždžionių smegenis“

Instagramo žybsnis Naglis Bierancas ir jo… nuodėmės

Ko galima pasimokyti iš Erikos Vitulskienės mitybos?

Jei kava yra uoga, ar galima iš jos… išsivirti uogienę?

Austėja Landsbergienė: „Nesuprantu žmonių, kurie randa laiko sirgti“

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)