balandžio 26, 2018 Kaip žymūs Lietuvos vyrai stebino mamas? Sveikiname visas mamas su Motinos diena!

Kokias išdaigas mamoms krėtė žinomi Lietuvos vyrai?

balandžio 26, 2018
Gintarė Survilaitė

Mamos. Jos – tikri savo vaikų angelai sargai čia, žemėje. Šią ypatingą ir išskirtinę dieną IKONA.TV sveikina visas esamas ir būsimas MAMAS su jų diena ir pakalbino tris garsius Lietuvos vyrus: Martyną Kavaliauską, Robertą Kalinkiną ir Mantą Wizard. Nepavykęs bandymas nustebinti mamą? Ką ilgiausiai pavyko nuslėpti nuo mamos? Kas mano mamą daro laimingą? Smagūs prisiminimai ir šmaikščios istorijos – videoreportaže.

Kai geriausia dovana – įspūdžiai:

Kur nusivesti mamą per jos dieną?

Išskirtiniai mainai:

Tegyvuoja mainai! Mamos ir dukros keičiasi drabužiais

Jaunos merginos istorija, nes gyvenimas yra visoks:

Mama ne savo noru

 

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.