balandžio 26, 2018 Kaip žymūs Lietuvos vyrai stebino mamas? Sveikiname visas mamas su Motinos diena!

Kokias išdaigas mamoms krėtė žinomi Lietuvos vyrai?

balandžio 26, 2018
Gintarė Survilaitė

Mamos. Jos – tikri savo vaikų angelai sargai čia, žemėje. Šią ypatingą ir išskirtinę dieną IKONA.TV sveikina visas esamas ir būsimas MAMAS su jų diena ir pakalbino tris garsius Lietuvos vyrus: Martyną Kavaliauską, Robertą Kalinkiną ir Mantą Wizard. Nepavykęs bandymas nustebinti mamą? Ką ilgiausiai pavyko nuslėpti nuo mamos? Kas mano mamą daro laimingą? Smagūs prisiminimai ir šmaikščios istorijos – videoreportaže.

Kai geriausia dovana – įspūdžiai:

Kur nusivesti mamą per jos dieną?

Išskirtiniai mainai:

Tegyvuoja mainai! Mamos ir dukros keičiasi drabužiais

Jaunos merginos istorija, nes gyvenimas yra visoks:

Mama ne savo noru

 

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)