kovo 8, 2018 Kaip išsirinkti raudono atspalvio lūpdažį? Konsultuoja makiažo meistrė Karolina Taraskevic-Bethel.

Koks raudonas lūpdažis – tinkamiausias?

kovo 8, 2018
Gintarė Survilaitė

Raudonas lūpdažis – klasika, bet kaip išsirinkti tą patį pačiausią, tobulai derantį ir pabrėžiantį natūralų tavo grožį? Viskas – kur kas paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, tereikia… pažaisti. O į ką žaidžiant atkreipti dėmesį, sužinosite videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

  • eddie007 rugpjūčio 30, 2018, 12:53

    Hi, this online service provider and I am very happy to discuss with you that I have a remote desktop connection access to connect with guide of the guide meter and step-by-step information about it.

  • gigi kovo 12, 2018, 22:19

    Gintarė Survilaitė, thanks a lot for the article post.Much thanks again. Fantastic.writers help

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)