lapkričio 20, 2017 Apie tikrąjį nėštumo nutraukimo veidą Būtina kalbėti apie tai, kas skauda: interviu su krizinio nėštumo centro vadove.

Krizinis nėštumas: nelikite vienos ir nepriiminėkite skubių sprendimų

lapkričio 20, 2017
Agnė Grigaliūnienė

Mes kalbame apie viską – net apie tai, apie ką kalbėti yra išties labai sunku, bet neišvengiama ir būtina. Kas dedasi moters galvoje, kai pasidariusi nėštumo testą pamato du brūkšnelius, o vyras, nuo kurio laukiasi, piktai nukerta: „Eik susitvarkyk!“ Kaip apie vieną skubotų išeičių moteris ima galvoti apie abortą… Būtent šioje situacijoje į pagalbą ir gali ateiti krizinio nėštumo centras. Bet iš pradžių svarbiausia – neskubėti, nes bet kokiu atveju su tuo reikės gyventi visą likusį gyvenimą… Daugiau apie krizinį nėštumą – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)