lapkričio 20, 2017 Apie tikrąjį nėštumo nutraukimo veidą Būtina kalbėti apie tai, kas skauda: interviu su krizinio nėštumo centro vadove.

Krizinis nėštumas: nelikite vienos ir nepriiminėkite skubių sprendimų

lapkričio 20, 2017
Agnė Grigaliūnienė

Mes kalbame apie viską – net apie tai, apie ką kalbėti yra išties labai sunku, bet neišvengiama ir būtina. Kas dedasi moters galvoje, kai pasidariusi nėštumo testą pamato du brūkšnelius, o vyras, nuo kurio laukiasi, piktai nukerta: „Eik susitvarkyk!“ Kaip apie vieną skubotų išeičių moteris ima galvoti apie abortą… Būtent šioje situacijoje į pagalbą ir gali ateiti krizinio nėštumo centras. Bet iš pradžių svarbiausia – neskubėti, nes bet kokiu atveju su tuo reikės gyventi visą likusį gyvenimą… Daugiau apie krizinį nėštumą – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu