Kur nusivesti mamą per jos dieną?

gegužės 4, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Pexels

Mamos diena, kaip ir Tėvo – tik kartą metuose. Leiskite jai pailsėti – pakvieskite vėlyvųjų pusryčių, pietų ar į kitą renginį mieste. Palepinkite. Pasirinkimų Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – tikrai ne vienas ir ne du.

V I L N I U S

Vėlyvieji pusryčiai kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“

Pavasariškas meniu Motinos dienos proga: šakšuka su šviežiomis bandelėmis, meksikietiški „tacos“ su antiena, midijos azijietiškai, „macha“ arbatos panakota su braškėmis.

Pietūs restorane „Veranda“

Mama mėgsta džiazą? Tuomet veskitės į Žvėryne esančią „Verandą“. Kiemelyje 13–17 val. skambės džiazas.

Proginiai vėlyvieji pusryčiai restorane „Time“

Nevėluokite, pusryčiai prasideda nuo 12:30 val.

Vėlyvieji pusryčiai „Esperanz Resort&SPA“

„Country style“ vėlyvieji pusryčiai su priedu – SPA procedūromis: baseinas, garinė pirtis, sauna, sūkurinė vonia ir pan. Malonaus komplekto kaina – 59 Eur.

Ispaniškos virtuvės restoranas „La Cocina de Jose“

Šventės proga – specialus 12 Eur meniu.

„Uptown Market: Hello Spring“

Menų fabrike „Loftas“ visą savaitgalį vykstančioje dizaino mugėje ne tik dizaino ir dizainerių darbai, pranešimai, piknikas, maisto vagonėliai, tikro garso muzika, bet ir speciali programa mamoms.

Pagrindinėje erdvėje veiks spurgų ir beigelių prekeiviai „Holy Donut“, neseniai atsidaręs filtruotos kavos entuziastų baras „Kavos reikalai“, jūrų gėrybių baras „Selfish“. Lauke čirškės „Wok to Wok“ keptuvės, sklis kauniečių picerijos „Čilas“ ir lofto kaimynų „Elfa GastroBar“ aromatai, sekmadienį mėsainius gamins „Boom Burgers“. Žodžiu, berlynietiškas <em>vaibas</em>.

Renginiai Kaune ir Klaipėdoje:

http://vmgonline.lt/su-mama-bet-ne-namie-kur-ja-nusivesti-per-motinos-diena/ 

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Dukra sausio 17, 2019, 11:47

    Pernai su mama vakarienavome retorane Daugirdas , abi likome patenkintos. Galbūt tai daryti tradicija kasmet? Ar vis tik geriau ieškoti vis naujos jaukios vietos?

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)