Kur nusivesti mamą per jos dieną?

gegužės 4, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Pexels

Mamos diena, kaip ir Tėvo – tik kartą metuose. Leiskite jai pailsėti – pakvieskite vėlyvųjų pusryčių, pietų ar į kitą renginį mieste. Palepinkite. Pasirinkimų Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – tikrai ne vienas ir ne du.

V I L N I U S

Vėlyvieji pusryčiai kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“

Pavasariškas meniu Motinos dienos proga: šakšuka su šviežiomis bandelėmis, meksikietiški „tacos“ su antiena, midijos azijietiškai, „macha“ arbatos panakota su braškėmis.

Pietūs restorane „Veranda“

Mama mėgsta džiazą? Tuomet veskitės į Žvėryne esančią „Verandą“. Kiemelyje 13–17 val. skambės džiazas.

Proginiai vėlyvieji pusryčiai restorane „Time“

Nevėluokite, pusryčiai prasideda nuo 12:30 val.

Vėlyvieji pusryčiai „Esperanz Resort&SPA“

„Country style“ vėlyvieji pusryčiai su priedu – SPA procedūromis: baseinas, garinė pirtis, sauna, sūkurinė vonia ir pan. Malonaus komplekto kaina – 59 Eur.

Ispaniškos virtuvės restoranas „La Cocina de Jose“

Šventės proga – specialus 12 Eur meniu.

„Uptown Market: Hello Spring“

Menų fabrike „Loftas“ visą savaitgalį vykstančioje dizaino mugėje ne tik dizaino ir dizainerių darbai, pranešimai, piknikas, maisto vagonėliai, tikro garso muzika, bet ir speciali programa mamoms.

Pagrindinėje erdvėje veiks spurgų ir beigelių prekeiviai „Holy Donut“, neseniai atsidaręs filtruotos kavos entuziastų baras „Kavos reikalai“, jūrų gėrybių baras „Selfish“. Lauke čirškės „Wok to Wok“ keptuvės, sklis kauniečių picerijos „Čilas“ ir lofto kaimynų „Elfa GastroBar“ aromatai, sekmadienį mėsainius gamins „Boom Burgers“. Žodžiu, berlynietiškas <em>vaibas</em>.

Renginiai Kaune ir Klaipėdoje:

http://vmgonline.lt/su-mama-bet-ne-namie-kur-ja-nusivesti-per-motinos-diena/ 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.