Kur nusivesti mamą per jos dieną?

gegužės 4, 2018
VMGonline.lt

Nuotr. Pexels

Mamos diena, kaip ir Tėvo – tik kartą metuose. Leiskite jai pailsėti – pakvieskite vėlyvųjų pusryčių, pietų ar į kitą renginį mieste. Palepinkite. Pasirinkimų Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – tikrai ne vienas ir ne du.

V I L N I U S

Vėlyvieji pusryčiai kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“

Pavasariškas meniu Motinos dienos proga: šakšuka su šviežiomis bandelėmis, meksikietiški „tacos“ su antiena, midijos azijietiškai, „macha“ arbatos panakota su braškėmis.

Pietūs restorane „Veranda“

Mama mėgsta džiazą? Tuomet veskitės į Žvėryne esančią „Verandą“. Kiemelyje 13–17 val. skambės džiazas.

Proginiai vėlyvieji pusryčiai restorane „Time“

Nevėluokite, pusryčiai prasideda nuo 12:30 val.

Vėlyvieji pusryčiai „Esperanz Resort&SPA“

„Country style“ vėlyvieji pusryčiai su priedu – SPA procedūromis: baseinas, garinė pirtis, sauna, sūkurinė vonia ir pan. Malonaus komplekto kaina – 59 Eur.

Ispaniškos virtuvės restoranas „La Cocina de Jose“

Šventės proga – specialus 12 Eur meniu.

„Uptown Market: Hello Spring“

Menų fabrike „Loftas“ visą savaitgalį vykstančioje dizaino mugėje ne tik dizaino ir dizainerių darbai, pranešimai, piknikas, maisto vagonėliai, tikro garso muzika, bet ir speciali programa mamoms.

Pagrindinėje erdvėje veiks spurgų ir beigelių prekeiviai „Holy Donut“, neseniai atsidaręs filtruotos kavos entuziastų baras „Kavos reikalai“, jūrų gėrybių baras „Selfish“. Lauke čirškės „Wok to Wok“ keptuvės, sklis kauniečių picerijos „Čilas“ ir lofto kaimynų „Elfa GastroBar“ aromatai, sekmadienį mėsainius gamins „Boom Burgers“. Žodžiu, berlynietiškas <em>vaibas</em>.

Renginiai Kaune ir Klaipėdoje:

http://vmgonline.lt/su-mama-bet-ne-namie-kur-ja-nusivesti-per-motinos-diena/ 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12