Lašišos „Ramen“ su brokoliais

kovo 10, 2018
Alfas Ivanauskas

4 asmenims

REIKĖS:

250 g lakštinių

1 brokolio

500 g sūdytos lašišos

2 avokadų

100 g šiaudeliais pjaustytos morkos

100 g šiaudeliais pjaustyto baltojo ridiko

1 l sultinio

1 žaliosios citrinos

GAMINIMAS:

1. Lakštinius paruoškite kaip nurodyta ant pakuotės.

2. Brokolį išskirstykite smulkiais žiedynais ir 2 min. pavirkite vandenyje. Perliekite šaltu lediniu vandeniu ir nusausinkite.

3. Lašišą supjaustykite juostelėmis, avokadus – taip pat.

4. Lėkštėse padalykite paruoštus lakštinius, pjaustytą lašišą ir daržoves.

5. Užpilkite karštu sultiniu, apšlakstykite citrinos sultimis ir ragaukite.

Daugiau skanių ir įdomių receptų visą parą rasite www.vmgonline.lt


← Grįžti

Komentarai:

  • Writecustomessays kovo 11, 2018, 11:36

    Alfas Ivanauskas, thanks so much for the post.Much thanks again. Really Cool.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/