Lašišos „Ramen“ su brokoliais

kovo 10, 2018
Alfas Ivanauskas

4 asmenims

REIKĖS:

250 g lakštinių

1 brokolio

500 g sūdytos lašišos

2 avokadų

100 g šiaudeliais pjaustytos morkos

100 g šiaudeliais pjaustyto baltojo ridiko

1 l sultinio

1 žaliosios citrinos

GAMINIMAS:

1. Lakštinius paruoškite kaip nurodyta ant pakuotės.

2. Brokolį išskirstykite smulkiais žiedynais ir 2 min. pavirkite vandenyje. Perliekite šaltu lediniu vandeniu ir nusausinkite.

3. Lašišą supjaustykite juostelėmis, avokadus – taip pat.

4. Lėkštėse padalykite paruoštus lakštinius, pjaustytą lašišą ir daržoves.

5. Užpilkite karštu sultiniu, apšlakstykite citrinos sultimis ir ragaukite.

Daugiau skanių ir įdomių receptų visą parą rasite www.vmgonline.lt


← Grįžti

Komentarai:

  • Writecustomessays kovo 11, 2018, 11:36

    Alfas Ivanauskas, thanks so much for the post.Much thanks again. Really Cool.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)