Lauki, bet nedrįsti žengti pirmojo žingsnio? „3×3“ projektas – tai tavo pokyčių metas

rugpjūčio 20, 2018
AŠ IKONA

Rugsėjis gali tapti jūsų nauja pradžia. Ir nesvarbu, kada baigėte mokyklą ar ką veikiate gyvenime, nes „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) pristato pokyčių projektą, kuriame gali dalyvauti visi, norintys permainų.

„Šis projektas – tai kiekvienos dienos iššūkiai, kuriuos jums paruošė savo sričių profesionalai. Tačiau kuo jis skirsis nuo kitų projektų? Jums nereikės daryti nieko, ko patys nenorėsite, nebus jokių patyčių prieš TV kameras – mes jūsų nefotografuosime ir neuždavinėsime nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, net jei norite patobulinti kūno linijas, mums neprivalote sakyti savo svorio. O jei nenorite lankyti sporto salės, taip pat neversime to daryti“, – sako Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, sukūręs pirmą kulinarinę motyvacinę knygą Baltijos šalyse „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“.

Pasak jo, didžiausia mūsų visų kliūtis gyvenime – baimė. Bijome suklysti, bijome būti kitokie nei visi, bijome gyventi, kaip norime, o kartais net bijome drąsiau svajoti. Tuo „3×3“ projektas yra unikalus – pokyčių kelyje jus lydės profesionalų parengti iššūkiai, o jūs patys galėsite judėti tokiu tempu, kokiu norite, nes būsite atskaitingi patys už save.

„Sukūrėme šį projektą, nes tikime gerais jo rezultatais. Nepavykti tiesiog negali. Bet tam mums reikia savanorių, kurie išdrįstų žengti tą pirmą žingsnį link trokštamų pokyčių“, – ragina A. Ivanauskas.

Prie pirmo projekto etapo dar galite spėti prisijungti iki rugpjūčio 27 dienos! Jame iš viso dalyvaus 100 žmonių. Siųskite savo laiškus su nuotraukomis adresu 3×3@vmgvilnius.lt

Daugiau pokyčių:

NORI GYVENIMO POKYČIŲ? DALYVAUK NAUJAME PROJEKTE!

PAPRASTA MATEMATIKA: KAM LYGI TURI BŪTI LIEMENS APIMTIS?

„SKINNY FAT“ – SINDROMAS, SU KURIUO SUSIDURIA NET PAČIOS LIEKNIAUSIOS

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)