gegužės 8, 2018 Vidurnakčio fejerverkai? Baikit! Išmušė neprilygstamo desertų šou metas Visa tiesa apie paslaptingąjį VMG desertų šou – iš Alfo Ivanausko lūpų.

Laukiantiems svarbiausių savo gyvenimo švenčių!

gegužės 8, 2018
VMG

Ir taip sklinda gandas iš lūpų į lūpas: „Norėjosi kažko gaivaus ir netikėto, nes paprastas tortas jau atsibodo“, „24 valandos kulminacija – vienas svarbiausių šventės akcentų, bet mes atsisakėme fejerverkų ir akrobatų – VMG desertų šou tapo tikrąja puošmena“, „Tai buvo geriausias kalėdinis vakarėlis!“ Po šventės dar ilgai grožimasi vidurnakčio nuotraukomis, draugės bando sutramdyti pavydą ir slapčia viliamasi, kad tai nebus paskutinis kartas…

Nuotakos ir jaunikiai, juk patys žinote, kokią aukštą vietą didžiosios dienos darbų sąraše užima torto paieškos – juk bus aptarinėjama viskas nuo A iki Ž! O kas, jei vidurnaktis Jūsų vestuvėse būtų toks, kad aptarinėti jį svečiams tiesiog pritrūktų kvapo? Būtent taip nuotakas vienijančiose interneto forumuose dažniausiai yra apibūdinamas legendomis apipintas „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) desertų šou.

Įmonių savininkai ir švenčių organizatoriai, juk patys žinote, kokio pasisekimo tarp savo darbuotojų galite sulaukti, jei tik kalėdinis ar bet koks kitas darbo (ir ne tik) vakarėlis praeis ne tik sklandžiai, bet ir su griausmingiausiomis finalinėmis fanfaromis!

Visiška tamsa, specialiai desertų šou sukurta muzika, paslaptingas šviečiantis stalas, skysto azoto migla, aukso dulkės, sproginėjanti karamelė ir netgi valgomos samanos – šou yra naudojami patys netikėčiausi ingredientai, iš kurių pagrindinis – jūsų šventė.

Apie šios desertų šou legendos siūlo galą – videoreportaže tiesiai iš Alfo Ivanausko lūpų.

___________________________________

Į visus Jums kylančius klausimus (dėl laiko, vietos, kainos) atsakys Karolina: karolina@vmgvilnius, +370 690 18 260

Desertų šou, kuriuo žavisi pasaulis:

Daugiau jokių tortų! Išmušė neprilygstamo deserto metas!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)