gegužės 8, 2018 Vidurnakčio fejerverkai? Baikit! Išmušė neprilygstamo desertų šou metas Visa tiesa apie paslaptingąjį VMG desertų šou – iš Alfo Ivanausko lūpų.

Laukiantiems svarbiausių savo gyvenimo švenčių!

gegužės 8, 2018
VMG

Ir taip sklinda gandas iš lūpų į lūpas: „Norėjosi kažko gaivaus ir netikėto, nes paprastas tortas jau atsibodo“, „24 valandos kulminacija – vienas svarbiausių šventės akcentų, bet mes atsisakėme fejerverkų ir akrobatų – VMG desertų šou tapo tikrąja puošmena“, „Tai buvo geriausias kalėdinis vakarėlis!“ Po šventės dar ilgai grožimasi vidurnakčio nuotraukomis, draugės bando sutramdyti pavydą ir slapčia viliamasi, kad tai nebus paskutinis kartas…

Nuotakos ir jaunikiai, juk patys žinote, kokią aukštą vietą didžiosios dienos darbų sąraše užima torto paieškos – juk bus aptarinėjama viskas nuo A iki Ž! O kas, jei vidurnaktis Jūsų vestuvėse būtų toks, kad aptarinėti jį svečiams tiesiog pritrūktų kvapo? Būtent taip nuotakas vienijančiose interneto forumuose dažniausiai yra apibūdinamas legendomis apipintas „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) desertų šou.

Įmonių savininkai ir švenčių organizatoriai, juk patys žinote, kokio pasisekimo tarp savo darbuotojų galite sulaukti, jei tik kalėdinis ar bet koks kitas darbo (ir ne tik) vakarėlis praeis ne tik sklandžiai, bet ir su griausmingiausiomis finalinėmis fanfaromis!

Visiška tamsa, specialiai desertų šou sukurta muzika, paslaptingas šviečiantis stalas, skysto azoto migla, aukso dulkės, sproginėjanti karamelė ir netgi valgomos samanos – šou yra naudojami patys netikėčiausi ingredientai, iš kurių pagrindinis – jūsų šventė.

Apie šios desertų šou legendos siūlo galą – videoreportaže tiesiai iš Alfo Ivanausko lūpų.

___________________________________

„Galime įgyvendinti bet kokį Jūsų sumanymą ir mūsų paruošti pasiūlymai neleis tuo suabejoti. Kas kitiems atrodo neįmanoma, mums tampa iššūkiu, kurį smagu įveikti“, – sako Roberta Armalienė, VMG desertų pasirodymų koordinatorė.

Į visus Jums kylančius klausimus (dėl laiko, vietos, kainos) atsakys Roberta: roberta@vmgvilnius.lt, +370 659 00 102

Desertų šou, kuriuo žavisi pasaulis:

Daugiau jokių tortų! Išmušė neprilygstamo deserto metas!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.