gegužės 8, 2018 Vidurnakčio fejerverkai? Baikit! Išmušė neprilygstamo desertų šou metas Visa tiesa apie paslaptingąjį VMG desertų šou – iš Alfo Ivanausko lūpų.

Laukiantiems svarbiausių savo gyvenimo švenčių!

gegužės 8, 2018
VMG

Ir taip sklinda gandas iš lūpų į lūpas: „Norėjosi kažko gaivaus ir netikėto, nes paprastas tortas jau atsibodo“, „24 valandos kulminacija – vienas svarbiausių šventės akcentų, bet mes atsisakėme fejerverkų ir akrobatų – VMG desertų šou tapo tikrąja puošmena“, „Tai buvo geriausias kalėdinis vakarėlis!“ Po šventės dar ilgai grožimasi vidurnakčio nuotraukomis, draugės bando sutramdyti pavydą ir slapčia viliamasi, kad tai nebus paskutinis kartas…

Nuotakos ir jaunikiai, juk patys žinote, kokią aukštą vietą didžiosios dienos darbų sąraše užima torto paieškos – juk bus aptarinėjama viskas nuo A iki Ž! O kas, jei vidurnaktis Jūsų vestuvėse būtų toks, kad aptarinėti jį svečiams tiesiog pritrūktų kvapo? Būtent taip nuotakas vienijančiose interneto forumuose dažniausiai yra apibūdinamas legendomis apipintas „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) desertų šou.

Įmonių savininkai ir švenčių organizatoriai, juk patys žinote, kokio pasisekimo tarp savo darbuotojų galite sulaukti, jei tik kalėdinis ar bet koks kitas darbo (ir ne tik) vakarėlis praeis ne tik sklandžiai, bet ir su griausmingiausiomis finalinėmis fanfaromis!

Visiška tamsa, specialiai desertų šou sukurta muzika, paslaptingas šviečiantis stalas, skysto azoto migla, aukso dulkės, sproginėjanti karamelė ir netgi valgomos samanos – šou yra naudojami patys netikėčiausi ingredientai, iš kurių pagrindinis – jūsų šventė.

Apie šios desertų šou legendos siūlo galą – videoreportaže tiesiai iš Alfo Ivanausko lūpų.

___________________________________

„Galime įgyvendinti bet kokį Jūsų sumanymą ir mūsų paruošti pasiūlymai neleis tuo suabejoti. Kas kitiems atrodo neįmanoma, mums tampa iššūkiu, kurį smagu įveikti“, – sako Roberta Armalienė, VMG desertų pasirodymų koordinatorė.

Į visus Jums kylančius klausimus (dėl laiko, vietos, kainos) atsakys Roberta: roberta@vmgvilnius.lt, +370 659 00 102

Desertų šou, kuriuo žavisi pasaulis:

Daugiau jokių tortų! Išmušė neprilygstamo deserto metas!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12