Maigytų bulvių salotos su Rytų prieskoniu

lapkričio 9, 2018
VERDU IR KEPU

Nuotr. Kernius Pauliukonis

Kartais reikia labai nedaug, kad įvyktų kažkas naujo. Visai nedaug. Tad ir čia – paspausime labai lengvai, švelniai, užburiančiai…

4 asm. 
Gaminimas 15 min. 
Virimas / kepimas 20 min. 

800 g vienodo dydžio nedidelių bulvių
400 ml sultinio
60 g aliejaus
1 šaukštelio kumino
1 šaukštelio kalendrų
1 šaukštelio aitriųjų paprikų dribsnių
1 šaukštelio džiovintų čiobrelių
Žiupsnelio druskos
Nedidelio ryšelio kalendrų
Nedidelio ryšelio petražolių
Kelių šakelių mėtų
1 skiltelės česnako
Saujelės sūdytų pistacijų

1. Bulves sudėkite į prikaistuvį, kuriame galima būtų kepti. Užpilkite vandeniu, kad tik apsemtų bulves, ir virkite. Bulvėms beveik išvirus, nupilkite vandenį, supilkite sultinį ir jį išgarinkite ant stiprios kaitros.
2. Lengvai paspauskite bulves, kad jos sutrūktų, bet nesubyrėtų. Supilkite aliejų, suberkite prieskonius ir pakepkite bulves iš abiejų pusių.
3. Pabaigoje suberkite stambiai sukapotas prieskonines žoleles, traiškytą česnako skiltelę, lengvai apkepkite.
4. Patiekite pabarstę smulkintomis pistacijomis.

Saldus obuolių desertas vos iš dviejų ingredientų!

Skaniam savaitgaliui – sotūs bulviniai blynai su ypatingais priedais

Pirmoji pavartyk apsinuoginusį „Verdu ir kepu“ žurnalą!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)