Makalius: „Neskubėkite gyventi – mėgaukitės“

birželio 21, 2018
Rimvydas Širvinskas-Makalius

Nuotr. SHOT BY LUKAS

Šis rytas buvo kitoks. Nubudau anksti, nors vos prieš kelias valandas grįžau iš jau septintos kelionės per pastaruosius porą mėnesių ir jaučiausi labai pavargęs. Atitraukiau užuolaidas, plačiai atvėriau langą, mėgavausi saulės spinduliais, gaiviu oru ir supratau: vasara jau čia, Lietuvoje. Aš taip jos laukiau!

Man labai patinka laukimo jausmas, turiu jam priklausomybę. Pavyzdžiui, vos grįžęs iš vienos kelionės, nedelsdamas imu ieškoti naujų krypčių ir perku bilietus. Kai bilietai kišenėje, gyvenu ramiau – juk manęs laukia nuotykis! Atėjus kelionės dienai nuliūstu, nes laukti, planuoti ir svajoti man dažnai būna įdomiau už pačią kelionę.

Tačiau taip niekada nenutinka su VASARA. Daugelis liūdi ir skundžiasi, kad šilčiausios metų dienos bėga per greitai, o vos vasarai pasibaigus ima laukti kitos.  Neskubėkite gyventi! Negaliu atsidžiaugti, kad gyvenu Lietuvoje, kurioje egzistuoja keturi metų laikai.

Todėl skaitydami šio numerio „Makaliaus“ kelionių skiltį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite ir mėgaukitės akimirka. Planuokitės, ką veiksite vasarą. Keliausite į užsienį? O gal ilsėsitės Lietuvoje ir svajosite apie apsilankymą prabangiausiuose pasaulio viešbučiuose?

Svajodami nepamirškite, kad yra vietų, kur vasarą trunka visus metus – tad jeigu saulei pasislėpus nusiminsite, žinokite, kad bet kada galima vasarą pratęsti. Pavyzdžiui, Prancūzijos Rivjeroje.

Žurnalo ieškokite prekybos vietose ir internete: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)