Makalius: „Neskubėkite gyventi – mėgaukitės“

birželio 21, 2018
Rimvydas Širvinskas-Makalius

Nuotr. SHOT BY LUKAS

Šis rytas buvo kitoks. Nubudau anksti, nors vos prieš kelias valandas grįžau iš jau septintos kelionės per pastaruosius porą mėnesių ir jaučiausi labai pavargęs. Atitraukiau užuolaidas, plačiai atvėriau langą, mėgavausi saulės spinduliais, gaiviu oru ir supratau: vasara jau čia, Lietuvoje. Aš taip jos laukiau!

Man labai patinka laukimo jausmas, turiu jam priklausomybę. Pavyzdžiui, vos grįžęs iš vienos kelionės, nedelsdamas imu ieškoti naujų krypčių ir perku bilietus. Kai bilietai kišenėje, gyvenu ramiau – juk manęs laukia nuotykis! Atėjus kelionės dienai nuliūstu, nes laukti, planuoti ir svajoti man dažnai būna įdomiau už pačią kelionę.

Tačiau taip niekada nenutinka su VASARA. Daugelis liūdi ir skundžiasi, kad šilčiausios metų dienos bėga per greitai, o vos vasarai pasibaigus ima laukti kitos.  Neskubėkite gyventi! Negaliu atsidžiaugti, kad gyvenu Lietuvoje, kurioje egzistuoja keturi metų laikai.

Todėl skaitydami šio numerio „Makaliaus“ kelionių skiltį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite ir mėgaukitės akimirka. Planuokitės, ką veiksite vasarą. Keliausite į užsienį? O gal ilsėsitės Lietuvoje ir svajosite apie apsilankymą prabangiausiuose pasaulio viešbučiuose?

Svajodami nepamirškite, kad yra vietų, kur vasarą trunka visus metus – tad jeigu saulei pasislėpus nusiminsite, žinokite, kad bet kada galima vasarą pratęsti. Pavyzdžiui, Prancūzijos Rivjeroje.

Žurnalo ieškokite prekybos vietose ir internete: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12