birželio 12, 2018 Pasidaryk makiažą kaip Angelina Jolie! Vasariški vakarėliai – tinkamiausias metas išbandyti šį tą gražaus!

Makiažas „a la“ Jolie

birželio 12, 2018
Viktorija Stasiukynaitė

Turbūt dažnas, paprašytas įvardyti, kas yra gražiausia pasaulyje moteris, pasakytų, jog tai – Angelina Jolie. Kodėl būtent ši dama? Nepradėsime kalbėti apie veido simetriją ir kitus dalykus, nes kai pamatai gražią moterį, tiesiog supranti, ir nebereikia išsamių nosies pasvirimo kampo ar žandikaulio linijos aprašymų. Vis dėlto nemenką vaidmenį garsiosios aktorės įvaizdyje vaidina ir profesionaliai atliktas makiažas. Nori būti nors truputį panaši į Angeliną? Vizažistė Neringa Čukinienė demonstruoja, kaip pasidaryti makiažą kaip Angelinos Jolie.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu