birželio 12, 2018 Pasidaryk makiažą kaip Angelina Jolie! Vasariški vakarėliai – tinkamiausias metas išbandyti šį tą gražaus!

Makiažas „a la“ Jolie

birželio 12, 2018
Viktorija Stasiukynaitė

Turbūt dažnas, paprašytas įvardyti, kas yra gražiausia pasaulyje moteris, pasakytų, jog tai – Angelina Jolie. Kodėl būtent ši dama? Nepradėsime kalbėti apie veido simetriją ir kitus dalykus, nes kai pamatai gražią moterį, tiesiog supranti, ir nebereikia išsamių nosies pasvirimo kampo ar žandikaulio linijos aprašymų. Vis dėlto nemenką vaidmenį garsiosios aktorės įvaizdyje vaidina ir profesionaliai atliktas makiažas. Nori būti nors truputį panaši į Angeliną? Vizažistė Neringa Čukinienė demonstruoja, kaip pasidaryti makiažą kaip Angelinos Jolie.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)