Makiažo subtilumai nuostabiausioje kelionėje laiku

sausio 29, 2018
Alina Silivanova-Alinka

Kiekvienas amžiaus tarpsnis, kuris atsispindi mūsų veiduose, yra nepaprastas – nuo paauglystės spuogelių iki raukšlelių vyresniame amžiuje. Verta išryškinti savo grožį, bet tuo pačiu ir nepamiršti, kad negalima slėptis už makiažo – juo tik paryškinti prigimtinį natūralų grožį. Bet iš pradžių prisiminkite, kad geriausia kosmetikos priemonė – tai laimė ir pasitikėjimas savimi bet kuriame amžiuje.

15–20

Jaunoms mergaitėms siūlau naudoti itin lengvos konsistencijos skystas pudras, netgi BB kremus. Jeigu vargina spuogeliai, sulyginę veido odos atspalvį su BB spuogelius tiesiog pamaskuokite specialiu maskuokliu (atspalvis turi būti toks pat, kaip ir BB kremo atspalvis, arba vienu atspalviu šviesesnis. Galima rinktis maskuoklį su gydomosiomis savybėmis – tokių galima įsigyti vaistinėse). Neslėpkite jaunos odos žavesio ir spindesio po storiausiu makiažo sluoksniu. Jei oda puikios būklės, naudokite tik dieninį kremą su SPF.

Venkite ryškių antakių, idealiausia tik palaikyti jų formą (ne pačioms, o lankytis pas profesionalą), o ryškinti tik su spalvotu antakių tušu (tamsiu / šviesiu). Jei antakiai vešlūs, pakaks bespalvio tušo. Kregždutes primenanti antakių forma žavesio tikrai nesuteikia ir be to, padaro jus daug vyresne.

Vertinkite jaunystę, tad birių / matinių pudrų naudojimą sumažinkite iki minimalaus.

Jaunai merginai blakstienas siūlau ryškinti tik tušu, jei norisi ryškesnių akių, nereikia naudoti penkto tušo sluoksnio, užteks 1–2, o blakstienų linijos paryškinimui / pravedimui naudokite rudą akių šešėlį – jis neapsunkins žvilgsnio.

Matinius lūpdažius įveskite po truputį, tobuliausias dalykas – švelnių atspalvių lūpų blizgis.

25-35         

Jei bronzinę pudrą mėgstate naudoti lengvam kontūravimui, rinkitės matinę, o ne ryžą spindinčią.

Nepersistenkite su pravedimu. Taip, jis gali būti storesnis, bet jokiais būdais ne per storas, nes tik sumažins akis. Pravedimo galiukas turi susiaurėti, todėl praktika, praktika ir dar kartą praktika.

Skaistalus denkite ant skruostų obuoliukų, kurie susiformuoja nusišypsojus, o ne palei visą skruosto kaulą.

Nemiegokite su makiažu!

Idealus amžius kūno spalvos lūpdažiams, tik nepamirškite įdegio ir nesirinkite pilkoko arba labai šviesaus atspalvio. Venkite ir labai rudų atspalvių.

35-45

Padėkite į šalį labai skystus lūpdažius / blizgius, kurie mėgsta subėgti į raukšleles aplink lūpas. Įsigykite lūpų kontūro pieštuką, kuris apsaugo nuo subėgimų.

Idealus amžius raudonam lūpdažiui! Perlamutrinius lūpdažius meskite į šiukšliadėžę be pasigailėjimo.

Pilkų atspalvių šešėliai neretai primena purvo dėmę ant voko, todėl siūlau rinktis žemės atspalvius. Ir būtinai išsklaidykite šešėlius – neturi likti aiškių ribų.

Vietoje vidinio akies pravedimo, kuris mažina akis ir paryškina patamsėjusius paakius, paryškinkite viršutinę blakstienų liniją.

Sumažinkite birios pudros naudojimą, ją naudokite T zonoje ir ieškokite šilkinės tekstūros pudros, ne matinės.

>50

Šiame amžiuje dėti skaistalus ant obuoliukų jau, deja, netinka – tai paryškina pakritusią odą. Denkite juos ant viršutinės skruostikaulių vietos ir neprieikite arti nosies.

Jei turite problemų su kapiliarais, skaistalus siūlau atidėti į šalį, kitaip jūs tik paryškinsite problemą, kaip ir naudodamos rausvo atspalvio pudrą.

Nesirinkite tamsių atspalvių lūpdažių, kaip tik įneškite jaunystės eleksyro – persikiniai atspalviai čia kaip tik.

Brandaus amžiaus moterys dažnai renkasi tik perlamutrinius šešėlius, bet siūlau būti atsargesnėms – tokią šešėlių tekstūrą naudokite tik vidiniuose akių kampučiuose, galima voko vidury arba po antakiu. Rinkitės labiau satininės tekstūros (auksinis viduriukas tarp perlamutrinio ir matinio šešėlių).

Venkite naudoti minkštą pieštuką vietoje pravedimo, nes per dieną jis atsispaudžia ant, pavyzdžiui, užkritusio voko, kas labai neestetiškai atrodo. Rinkitės vandeniui atsparią formulę arba tiesiog labai patvarų pieštuką.

Nuotr. Shot by Lukas, Mindaugas Navickas


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)