Meilės laiškai: Saugirdas Vaitulionis

gruodžio 20, 2017
Saugirdas Vaitulionis

„Lengva jums, vyrams, kalbėti – moterims šiame pasaulyje visada bus sunkiau kažką nuveikti. Nieko mes čia nepakeisim“, – kažkada man drėbtelėjo viena draugė. Na, aš su tuo kategoriškai nesutikčiau, tikrai. Žinau, kad dabar skaitydamos purtote galvas ir raukotės, nes „kokias nesąmones jis čia aiškina“. Tą „vyrų valdomą pasaulį“ galite keisti kiekviena, viskas – jūsų pačių rankose. Vėl purtote galvas? Aš tikrai nepulsiu dabar jums aiškinti, kad kiekviena galite būti Dalia Grybauskaitė ar Hillary Clinton, neaiškinsiu, kad pakartosite ir Valentinos Tereškovos skrydį į kosmosą, nes, akivaizdu, kad tai būtų pataikavimas ir melas (švelniai tariant). Bet kiekviena galite kažką pakeisti, o gal net ir nuversti kalnus! Vėl purtote galvas?

Prisiminkite mano žodžius, kai kiekvieną rytą gersite kavą, nes už tai, kokią ją geriate šiandien, turėtumėte būti dėkingos būtent moteriai – tokiai paprastai namų šeimininkei iš Vokietijos Melittai Bentz, kurią vieną dieną tiesiog „užkniso“ gerti kavą su nuosėdomis, tad ji ėmė ir sugalvojo kavos filtrus.

Kai po rytinio kavos puodelio, prieš darbą, lyginsite savo palaidinę, taip pat prisiminkite, kad lyginate ant gūdžiais 1892-aisiais juodaodės amerikietės Saros Boone sugalvotos lyginimo lentos. Moteriškei pabodo lyginti ant nepatogaus stalo! Nepatogu? Padarė, kad būtų patogu. Dar ir užpatentavo. Ačiū, Sara, tavo lentą turiu ir aš.

Metas atsakyti į elektronius laiškus ir panaršyti feisbuke? Ne, elektroninį paštą ir feisbuką sugalvojo ne moteris, bet kompiuterį – taip. Linkėjimų Jums, mielosios, siunčia amerikietė Grace Hopper, kuri sukonstravo pirmąjį kompiuterį. Na, tiesa, jis nebuvo toks elegantiškas ir dailutis kaip jūsiškis – svėrė penkias tonas ir buvo kambario dydžio, bet fakto tai nekeičia.

O kai vakare su draugais žaisite „Monopolį“ ar vaikus mokysite dėlioti pirmuosius žodžius abėcėlės kaladėlėmis… Taip taip, čia irgi moterų „išmislai“!

Vis dar sakote, kad moterys nieko negali pakeisti? Mielosios, negalvokite, kad pasaulis priklauso vyrams – pasaulį kasdien keičiame kiekvienas ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip.

Ir nepamirškite raudonai pasidažyti lūpų – juk gražioms moterims keisti pasaulį daug lengviau!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.