Meilės laiškai: Saugirdas Vaitulionis

gruodžio 20, 2017
Saugirdas Vaitulionis

„Lengva jums, vyrams, kalbėti – moterims šiame pasaulyje visada bus sunkiau kažką nuveikti. Nieko mes čia nepakeisim“, – kažkada man drėbtelėjo viena draugė. Na, aš su tuo kategoriškai nesutikčiau, tikrai. Žinau, kad dabar skaitydamos purtote galvas ir raukotės, nes „kokias nesąmones jis čia aiškina“. Tą „vyrų valdomą pasaulį“ galite keisti kiekviena, viskas – jūsų pačių rankose. Vėl purtote galvas? Aš tikrai nepulsiu dabar jums aiškinti, kad kiekviena galite būti Dalia Grybauskaitė ar Hillary Clinton, neaiškinsiu, kad pakartosite ir Valentinos Tereškovos skrydį į kosmosą, nes, akivaizdu, kad tai būtų pataikavimas ir melas (švelniai tariant). Bet kiekviena galite kažką pakeisti, o gal net ir nuversti kalnus! Vėl purtote galvas?

Prisiminkite mano žodžius, kai kiekvieną rytą gersite kavą, nes už tai, kokią ją geriate šiandien, turėtumėte būti dėkingos būtent moteriai – tokiai paprastai namų šeimininkei iš Vokietijos Melittai Bentz, kurią vieną dieną tiesiog „užkniso“ gerti kavą su nuosėdomis, tad ji ėmė ir sugalvojo kavos filtrus.

Kai po rytinio kavos puodelio, prieš darbą, lyginsite savo palaidinę, taip pat prisiminkite, kad lyginate ant gūdžiais 1892-aisiais juodaodės amerikietės Saros Boone sugalvotos lyginimo lentos. Moteriškei pabodo lyginti ant nepatogaus stalo! Nepatogu? Padarė, kad būtų patogu. Dar ir užpatentavo. Ačiū, Sara, tavo lentą turiu ir aš.

Metas atsakyti į elektronius laiškus ir panaršyti feisbuke? Ne, elektroninį paštą ir feisbuką sugalvojo ne moteris, bet kompiuterį – taip. Linkėjimų Jums, mielosios, siunčia amerikietė Grace Hopper, kuri sukonstravo pirmąjį kompiuterį. Na, tiesa, jis nebuvo toks elegantiškas ir dailutis kaip jūsiškis – svėrė penkias tonas ir buvo kambario dydžio, bet fakto tai nekeičia.

O kai vakare su draugais žaisite „Monopolį“ ar vaikus mokysite dėlioti pirmuosius žodžius abėcėlės kaladėlėmis… Taip taip, čia irgi moterų „išmislai“!

Vis dar sakote, kad moterys nieko negali pakeisti? Mielosios, negalvokite, kad pasaulis priklauso vyrams – pasaulį kasdien keičiame kiekvienas ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip.

Ir nepamirškite raudonai pasidažyti lūpų – juk gražioms moterims keisti pasaulį daug lengviau!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)