Metusi darbą ir atsidavusi grožio pasauliui įžymybių vizažistė Milita Daikerytė – instagramo žvaigždė, bet ką apie ją žinome?

rugpjūčio 20, 2018
Evelina Sorkytė, Simona Jansonaitė

Nuotr. Nerijus & Gintarė

Milita DAIKERYTĖ (20 m.), grožio salono „Studio M“ įkūrėja, vizažistė.

Kodėl vieną dieną metei dainininkės karjerą ir pasirinkai grožio kelią?

Grožio srityje pradėjau dirbti dar paauglystėje, ir tai įvyko visiškai spontaniškai. Tai, ką darau, stengiuosi daryti gerai, o tam reikalingas dėmesys, laikas, atsidavimas. Visko daryti vienu metu neįmanoma… Ateina laikas, kai turi susidėlioti prioritetus ir tikslus. Tuo metu lankiau mokyklą, dirbau, dainavau, fiziškai visko nebespėjau. Kad veikla, kuri reikalauja nemažų investicijų, atsipirktų, o dar ir neštų kažkokį uždarbį, teko kultūros namus pakeisti naktiniais klubais, pradėjau koncertuoti jau nebe vaikų, o suaugusiųjų auditorijai. Ir tai manęs neįtraukė. Toje aplinkoje nesijaučiau saugi, savo vietoje. Pasirinkau veiklą, kuri man atrodė stabilesnė, harmoninga ir mergaitiška.

Kaip nusprendei atsidaryti nuosavą saloną?

Didžioji dalis įvykių mano gyvenime susiklostė neplanuotai. Kai pradėjau dirbi grožio salone, tokią svajonę jau turėjau, tačiau kad ją išpildysiu dar dvyliktoje klasėje, nedrįsau net pagalvoti. Netikėtai gavau pasiūlymą, kurį galėjau arba paleisti, arba stipriai rizikuoti. Tą pačią minutę užsidegiau kaip degtukas.

Turbūt nebuvo lengva jaunam žmogui pradėti verslą. Kas tau padėjo? Kas tuo metu tave labiausiai palaikė?

Labai didelį palaikymą jaučiau iš vyresnės sesės. Ji niekuomet neslepia džiaugsmo ir pasididžiavimo. Sesės palaikymas mane stipriai paskatino nepasiduoti ir ką pradėjau, padaryti iki galo. Na, ir, žinoma, tėvai.

Tuo periodu didžiausią stresą jaučiau dėl laiko stokos, kadangi vienu metu atidarinėjau studiją ir ruošiausi brandos egzaminams. Paroje man trūko valandų, kad viską spėčiau padaryti laiku, tad nualinau save… Per du mėnesius priaugau 14 kilogramų. Vidutiniškai miegodavau po maždaug 4 valandas. Prireikė daugiau nei metų, kad atkurčiau savo fizinę formą ir atsigaučiau morališkai nuo tokio tempo. Stengiausi iš naujo pamilti save, skirti sau laiko, neskubėti.

Ar tiesa, kad televizija padėjo išpopuliarėti? Kurio projekto metu pelnei daugiausiai žiūrovų dėmesio?

Televizijoje vykstančiuose konkursuose pradėjau dalyvauti dvylikos. Dažniausiai nutikdavo taip, kad komisijos vertinimai būdavo labai žemi, o žiūrovų balsavimai iškeldavo į pirmąsias vietas. Tikriausiai tai mane labiausiai ir motyvavo.

Sukūrus fanų puslapius, socialinėje erdvėje, jų skaičiai sparčiai augo. Nemeluosiu, man dėmesys patiko. Esu toks žmogus, kuriam patinka būti pastebėtam, įvertintam. Nepasididžiuodavau atsakyti į gerbėjų laiškelius, nusifotografuoti, bendrauti su jais ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir realiame gyvenime. Gal tai irgi padėjo pelnyti jų simpatiją.

Instagramo paskyroje turi daugiau nei 123 tūkst. sekėjų. Kaip jautiesi žinodama, kad tiek daug žmonių tave seka, domisi?

Turėti daug sekėjų niekuomet nelaikiau vertybe, ir tai nebuvo mano tikslas. Labai džiaugiuosi, kad nededant išskirtinių pastangų tiek daug žmonių seka mano įrašus. Malonu, kad esu kažkam pavyzdys. Ypač dėkoju tiems, kurie motyvuoja, palaiko. Tai labai stipriai skatina ir neleidžia sustoti. Dalis sekėjų stebi mane, kad pasidalytų negatyviais komentarais, išlietų savo neapykantą ir pyktį, deja, tai neišvengiama. Negali visiems patikti ir įtikti.

Į socialinius tinklus žiūriu kaip į savo darbą. Žinau, kad šiuo metu socialinė erdvė yra užvaldžiusi rinką ir dirbant paslaugų sferoje žinomumas yra ypač svarbus.

Kaip atsirenki, kokius produktus reklamuoti?

Reklama socialinėje erdvėje nėra mano pagrindinis pragyvenimo šaltinis, todėl turiu galimybę atsirinkti tik tuos produktus, kurie man iš tiesų aktualūs. Sekėjai gali pastebėti, kad mano „Instagram“ siena reklamuojamų produktų nuotraukomis pasipildo gana retai.

Kaip atrodo tavo įprasta darbo diena?

Visus susitikimus, darbus žymiuosi tvarkaraštyje, įprastai mano dienos planas būna visiškai sudėliotas ir suplanuotas. Netgi kavos pertraukėlės metu dažniausiai dirbu. Stengiuosi kiekvieną dieną bent truputį pasportuoti arba paplaukioti. Nemažai laiko sutaupau pietaudama mašinoje, kol stoviu kamštyje. Kad ir kaip stengčiausi į namus grįžti anksčiau nei 21 val., pavyksta retai, po darbo nieko nebesinori, tik pabūti su savimi ramybėje.

Be kokių trijų daiktų neįsivaizduotum savo dienos?

Be mašinos, telefono ir piniginės, nors visada įmanoma rasti išeitį, vienus daiktus pakeičiant kitais, arba tiesiog ieškoti kitų sprendimo būdų.

Esi išbandžiusi daug skirtingų veiklų: modelio karjerą, grojimą pianinu, dainavimą, makiažus. Kaip manai, kas padeda pasirinkti teisingą kelią?

Tikrai vaikystėje bandžiau viską. Buvau tas vaikas, kuris viename būrelyje ilgai neužsibūdavo, nes vos tik sužinodavau apie naują veiklą, iš karto bėgdavau ten. Man pasisekė, kad augau savarankiškai. Kadangi tėvai labai daug dirbo, man visur tekdavo keliauti pėsčiomis arba riedučiais. Manau, pasirinkti teisingo kelio neįmanoma, tai turi įvykti natūraliai. Mes visi galiausiai atsiduriame ten, kur turime atsidurti. Aš tikiu, kad kažkuri mūsų gyvenimo dalis yra nulemta. Kartais mes galvojame, kad tai, ką dabar darome, yra tikslo viršūnė, bet, pasirodo, tai buvo tik įkalnė, ir galiausiai pabaigoje atsiduriame visai kitoje vietoje, negu planavome būti.

IEVA ZASIMAUSKAITĖ PRABILO APIE DEPRESIJĄ, SUNKUMUS IR PASIKEITUSĮ GYVENIMO BŪDĄ

MONIKA PUNDZIŪTĖ-MONIQUE: „JEI GALĖČIAU ATSUKTI LAIKĄ, VIS TIEK RINKČIAUSI ŽVAIGŽDĖS GYVENIMĄ“

BEATA TIŠKEVIČ – ATVIRAI APIE SMURTĄ, ĮTAMPĄ NAMUOSE, TĖČIO ALKOHOLIZMĄ IR KEBLIUS SANTYKIUS SU MAMA

 


← Grįžti

Komentarai:

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)