Mikro rankinės. Mažosios revoliucionierės

gruodžio 11, 2017
IKONA.TV

Madų tendencijos tarsi laukiniai žvėrys šokinėja nuo blankaus prie ryškaus, nuo nepriekaištingai šalto iki neįtikėtinai mielo, nuo mados „apie nieką“ iki mados, paremtos Rytų filosofija, nuo didelio ir išsipūtusio iki mažo ir charakteringo.

Šios žiemos kolekciją laimi dydis ir charakteris, išėjęs ant podiumo ir nugalėjęs petį nuspaudusias ir visą gyvenimą talpinančias maxi dydžio rankines.

Mikro rankinės atsisako priimti daugiau nei būtina vienai darbo dienai: piniginę, užrašų knygutę, lūpų dažus ir, žinoma, telefoną. Šių rankinių dydis puikiai atspindi potencialių nešiotojų, kurias vienija aktyvumas, diena su aiškiu tikslu, patogumo siekis ir minimalizmo paieškos, kategoriją.

Ir taip, mikro rankinės skatina savidiscipliną. Turėti tik tiek, kiek užtenka.

Mažosios revoliucionierės siekia dizaino akcentą pabrėžti rankinės dirželiu ir neleidžia klausinėti, kas gali tilpti jų viduje. Nes juk kam rūpi? Jos atrodo tokios mielos!

DISTYLED šios žiemos AW17 kolekcijoje pristato naujas mini ir mikro natūralios odos rankines, kurios tarsi moters šešėlis prisišlieja prie šono ir yra nejaučiamai lengvos.

Numeris 1:Pouch bag | Rankinė-maišelis

Ši mikro rankinė, tarsi maišelis su dirželiu, meta iššūkį kasdienei didelei rankinei. Moko pasirinkti tik būtinus daiktus: raktus ar telefoną bei neapsunkinti savęs nešiojantis visa, kas įmanoma.

Numeris 2: ZIP bag | Plokščia rankinė per petį

Žaviosios ledi paslapčių rankinė, į kurią telpa būtent tai, ko reikia vienai darbingai dienai.

Numeris 3: Camera bag | Nedidelė rankinė

Mes mylime Camera bag vien dėl jos kilmės: šios mikro rankinės modelis yra įkvėptas vintažinio fotoaparato dėkliuko. Camera bag yra itin pamėgta šiek tiek vėjavaikiškų moterų, kurioms didesnė rankinė yra tiesiog dar vienas dalykas, kurio reikia nepamiršti pasiimti kartu.

Numeris 4: Pocket bag | Delninė

Tai tarsi trūkstama kišenė. Nejaučiamai maža ir nenusakomai naudinga.

Numeris 5: Flat bag | Delninė

Moters totemas, į kurią reikia vengti dėti nereikalingus daiktus. Juk to ir mokomės.

Prekės ženklas DISTYLED, įkurtas 2013 m., savo gaminius dedikuoja asmenybėms, atpažinusioms save ir kurių įsigyjami daiktai privalo turėti prasmę.

DISTYLED produkcija yra išskirtinė moderniais audiniais ir minimalistiniu dizainu bei įkvėpta tokių daiktų, kaip priešpiečių dėžutės, vokai ar aplankai – taip siekiama sukurti rankines, kurių grožis slypėtų paprastume.

DISTYLED rankinių galite įsigyti e. parduotuvėje www.distyled.lt


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)