rugpjūčio 21, 2018 Nuo šiol gali praktikuoti jogą neišeidamas iš namų ar net... darbe! Gyvenime labai svarbu: pasirūpinti savo mintimis, kai esi vienas, ir pasirūpinti savo žodžiais, kai esi su žmonėmis.

Mitas: norint praktikuoti jogą lankstumas nebūtinas!

rugpjūčio 21, 2018
IKONA.TV

Sveiki, mano vardas Salomėja, o dvasinis – Savitri. Šis vardas reiškia švytėjimą. Mano tikslas toks ir yra – šviesti jūsų gyvenimo kely. Esu jogos mokytoja, baigusi Sivananda mokytojų kursus.

Šio projekto tikslas yra suteikti jums galimybę praktikuoti jogą neišeinant iš namų, užsibuvus darbe ar išvažiavus atostogauti į bet kurią pasaulio vietą. Ko jums prireiks – tai jogos kilimėlio ir interneto.

Joga – tai kelias į save. Nepamirškite to! Tai nėra varžytuvės, kas lankstesnis, gražesnis, geresnis. Tai buvimas su SAVIMI.

Joga gali užsiiminėti visi. Nereikia būti labai lanksčiam, kad galėtum praktikuoti jogą.

Prisijunkite prie mano komandos ir drauge keliausime saviugdos link: www.yogaonline.lt

 


← Grįžti

Komentarai:

  • benxs4 rugpjūčio 24, 2018, 08:48

    Started new spider’s web predict
    buy sony ericsson c905 google play store for apps download sexy wallpapers free android antivirus apps android games top
    http://sex.games.market.pornpost.in/?mail.raina
    download emoji android tablet psc fate game free download apps fur tablets android market store

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)