Monika Linkytė gavo brangiausią kalėdinę dovaną

gruodžio 19, 2018
IKONA.TV

Prieš pat Kalėdas dainininkė Monika Linkytė gavo bene įspūdingiausią gyvenime dovaną, apie kurią net nesvajojo, nes atrodė, kad ji tiesiog pernelyg nereali.

Antradienio vakarą Monika Linkytė koncertavo Londone, vienoje prestižiškiausių pasaulio koncertų salių „Royal Albert Hall“. Išsipildė kalėdiniam stebuklui prilygstanti jaunos dainininkės svajonė ne tik sudainuoti įspūdingoje scenoje, bet ir dalintis ja su britų dainininke Emeli Sande.

Ne kartą geriausia atlikėja Britų muzikos apdovanojimuose tituluota Emeli Sande, savo balsu žavinti milijonus klausytojų, koncertavo kartu su įspūdingu „Royal Philharmonic Concert“ orkestru ir žymiuoju „London Community Gospel Choir“.

Belaukdamos savo išėjimų į sceną Emeli su Monika maloniai pasišnekučiavo. Pokalbio metu ypatingo dėmesio sulaukė ne tik muzika, bet ir Monikos tą vakarą vilkėta dizainerės Airidos Skrickienės kurta suknelė, kuriai Emeli negailėjo komplimentų.

„Sunku sutalpinti šio vakaro įspūdžius širdyje, turbūt panašiai ji daužosi, kai žmogus nubėga savo gyvenimo maratoną ar įsimyli. Tai dar padauginkite tą jausmą iš šimto ir maždaug įsivaizduosite, kaip dabar jaučiuosi“, – įspūdžiais po pasirodymo dalinosi Monika Linkytė, atlikusi specialiai garsiajam Londono gospelo chorui parašytą kūrinį „Love’s Not Just For Christmas“.

Užlipti į vienos garsiausių pasaulio koncertų salių, kurioje kasmet vyksta šimtai renginių, sceną yra garbė ir privilegija, apie kurią svajoja kone kiekvienas dainininkas. Monika Linkytė tapo pirmąją iš Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjų, pasirodžiusių toje pačioje scenoje, kur savo legendinius koncertus surengė tokios muzikinės padangės žvaigždės, kaip Adele, George Michael, Frank Sinatra, „The Beatles“, Luciano Pavarotti ir galybė kitų garsiausių pasaulio balsų.

Šio įspūdingo šventinio koncerto įkvėpta Monika kartu su „London Community Gospel Choir“, koncertavusiu su Madonna, Elton John, Sting, Paul McCartney, Kylie Minogue, Tina Turner, ruošiasi žiemos koncertų turui „Savo pasaulį kurti“. Jau sausio pabaigoje rinktinė programa nuskambės gražiausiose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos koncertų salėse.

Dainininkė Monika Linkytė debiutuos vienoje prestižiškiausių pasaulio scenų

Žymioji Monika Linkytė: „Galiu valgyti bet kur, kur yra šaltibarščių“

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)