Monika Pundziūtė-Monique: „Jei galėčiau atsukti laiką, vis tiek rinkčiausi žvaigždės gyvenimą“

rugpjūčio 2, 2018
Evelina Sorkytė, Simona Jansonaitė

Nuotr. Nerijus & Gintarė

Monika, jeigu turėtum galimybę atsukti laiką atgal, ką visgi rinktumeisi: paprastos merginos ar žvaigždės gyvenimą?

Vienareikšmiškai – žvaigždės gyvenimą. Tiksliau, dainininkės gyvenimą – ja tapti troškau nuo mažens. Visą gyvenimą mano širdis to troško, o širdies visada reikia klausyti.

Kas pasikeitė tavo gyvenime 2016 metais tapus „X Faktoriaus“ nugalėtoja? Padidėjo draugų ratas, o gal įgijai priešų?

Pasikeitė viskas, išskyrus aš pati. Mano planai, kasdienybė. Aš visai kitaip buvau suplanavusi savo ateitį, planus laimėjimas kardinaliai pakeitė. Tikiu, kad tie pokyčiai tik į gerąją pusę. Kalbant apie priešus, tai taip, visada atsiranda tokių žmonių, kurie sugeba tavęs nekęsti be priežasties, bet labiau norėčiau šnekėti apie draugus. Jie man yra pasididžiavimas, aš turiu nuostabius draugus nuo 15 metų. Tai yra žmonės, kurie padėjo, visada palaikė, parėmė, padrąsino. Žinoma, atsirado ir naujų draugų.

Ar priskirtum save influencerių gretoms?

Nemėgstu klijuoti etikečių. Jeigu kiti klijuoja – tai jų reikalas, bet aš pati ant savęs niekada neklijavau nei žvaigždės, nei influencerės etiketės. Vienintelę etiketę užsiklijavau ant kaktos, kai man buvo penkeri metai – dainininkė.

Influenceris – žmogus, kurio nuomone pasitiki kiti. Ir, manau, pasitiki ne veltui, o todėl, kad tokie žmonės įkvepia aplinkinius. Influenceriai dažniausiai yra kažką pasiekę ir veda į priekį tuos žmones, kuriems pritrūksta drąsos. Labai apsidžiaugčiau, jeigu sužinočiau, kad kažkas apie mane taip sako ir tokia laiko. Iš „Instagram“ sekėjų kiekio panašu, kad taip ir yra.

Ar tavęs nevargina aktyvus gyvenimas socialinėje erdvėje?

Ne. Anksčiau save versdavau būtinai ką nors įdėti „Instagram“ paskyroje – man tai būdavo sunku, bet vėliau supratau, kad jeigu tą dieną jaučiuosi prastai, nenoriu kažkuo dalytis ar šnekėti, aš tiesiog tą dieną būnu neaktyvi. Tai trunka daugiausiai dieną, nes mėgstu bendrauti, dalytis, komentuoti ir pati sulaukti komentarų, žinučių. Aktyvumas socialiniuose tinkluose man teikia malonumą.

Kokie įtakingi žmonės tave įkvepia?

Šiuo metu labiausiai įkvepia dainininkė Dua Lipa. Kai šis žmogus pradėjo kilti karjeros laiptais, iš karto pradėjau ją sekti „Instagram“ paskyroje, stebėti, netgi ketinu apsilankyti jos koncerte. Dua Lipa įkvepia, paskaičius jos įrašus užplūsta motyvacija. Norėčiau ir aš taip įkvėpti žmones.

Tavo vasara nusimato labiau poilsinė ar visgi bus sutelkta darbui?

Vasara man asocijuojasi su festivaliais. Šią vasarą nusimato trys–keturi festivaliai, žodžiu, tikrai nemažai. Kaip tik šiuo metu ruošiame programą, kurią pirmiausia ir parodysime festivaliuose. Pradėjau įrašinėti antrąjį albumą, daug laiko skirsiu ir jam. Studija ir festivaliai – pagrindiniai vasaros planai. Taip pat neapleisiu sporto ir kelionės sveikos gyvensenos link.

Apibūdink kūrybos aplinką. Kokioje aplinkoje labiausiai patinka kurti, rašyti dainas?

Dainų rašymas susideda iš kelių žingsnių. Jeigu rašau melodiją, būtinai turiu būti namie, prie savo pianino, savo erdvėje, nes melodija yra jautriausias dalykas. Turiu Vilniuje slaptą vietelę, į kurią einu kurti dainų žodžius. Ten galiu pabūti viena, bet tuo pačiu – ir tarp žmonių. Stebiu praeivius, įsivaizduoju jų gyvenimo peripetijas, ir tai mane labai įkvepia.

Turi mėgstamiausią dainą?

Šiuo metu tai – „Ne gėda jaust“, nes ji yra šviežiausia. Dainos žodžiai atvėrė vieną giliausių mano žaizdų. Žmonės šią dainą šiltai priėmė, ji sulaukė labai daug peržiūrų ir tai verčia mane jaustis labai dėkinga. Nežinau, kaip klausytojams atsidėkoti, galbūt, toliau kurti dainas (juokiasi).

Esi planuotoja ar mėgsti spontaniškumą?

Esu tikrai spontaniškas žmogus, bet gyvenimas priverčia planuoti.

Ar turi dar kokių pomėgių?

Mėgstu dažytis, domėtis naujausiomis makiažo tendencijomis, padažyti drauges prieš vakarėlius. Mėgstu mokytis kalbų, dabar mano tikslas – išmokti italų. Kai išmoksiu, būtinai pasidovanosiu sau kelionę į Italiją. Taip pat tikiuosi, kad mano hobiu taps kelionės – norėčiau daug keliauti. Iš kelionių grįžtu kupina idėjų, inspiracijų, kurios sužadina kūrybą ir padaro ją unikalią bei išskirtinę.

Ar šiuo metu tavo pilve skraido drugeliai?

Ne. Kažkaip niekur neskubu šiuo klausimu. Man atrodo, netampi automatiškai visaverčiu, jei turi antrąją pusę. Esu turėjusi santykių, kuriuose jaučiausi praradusi save. Juose supratau, kad pirmiausia turiu užsiauginti save, savo asmenybę, tapti visaverčiu žmogumi, puikiai jaustis būdama viena, ir tik šito išmokusi galėsiu pradėti sveikus, normalius santykius. Labai mėgaujuosi savo kompanija, karjera, darbu, esu labai užsiėmusi ir nenoriu savo laiko švaistyti santykiams, kurie neturi ateities. Vien dėl to nesiveliu į šiuos reikalus.

Kodėl mėgsti ryškias šukuosenas? Ar tai kažkaip susiję su tavo vidumi?

Mano natūrali spalva yra blanki, pilkai ruda, visiškai neryški, susiliejanti su aplinka. Noriu, kad mano plaukai atspindėtų mane. Vien dėl to rinkausi mėlyną plaukų spalvą, nes ji – kitokia, išskirtinė ir man tai padėjo jaustis savimi. Nereiškia, kad nusidažiusi tapau išskirtinė – nieko panašaus, tiesiog plaukai yra ta dalis, kuri stipriai prisideda prie įvaizdžio, atspindinčio mūsų asmenybes. Plaukų spalvą renkuosi ne pagal ryškumą. Tai labiau susiję su tuo, ko tuo metu noriu, su meile sau, su gyvenimo pokyčiais ir naujais etapais. Su mėlynais plaukais jaučiausi kaip undinėlė – tai buvo Moniqué pradžia, o raudoni plaukai – kitas etapas, kuriame jaučiuosi kaip princesė.

Beata Tiškevič – atvirai apie smurtą, įtampą namuose, tėčio alkoholizmą ir keblius santykius su mama

Kaip iš bjauriojo ančiuko tapti instagramo žvaigžde? (pilnas interviu)

Agnė Jagelavičiūtė apie depresiją: „Nepražiopsokime gyvenimo“

 


← Grįžti

Komentarai:

  • mega888 apk rugpjūčio 18, 2018, 06:49

    May do accomplish the effort of optimizing your website on your
    own. After coming of a good title, it’s about time to have
    a good description want to know ,. It ‘s better
    to focus on his or her selling experience. https://918.cafe/downloads/1801-download-mega888

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)