spalio 10, 2017 Veido odos priežiūra rudenį Kokias kosmetikos priemones reikia turėti atvėsus orams?

MUST HAVE Tavo rudens kosmetinėje

spalio 10, 2017
Neringa Šimkutė

Kai užklumpa vėsa ir nosį ima kutenti šaltukas, susizgrimbame – juk metas keisti drabužius į storesnius, batus – į šiltesnius, o ir pats įvaizdis kinta – atsiranda vis daugiau sluoksnių. Bet negi savo kosmetinėje paliksite tas pačias priemones, kurias naudojate šiltuoju sezonu? Taigi, dabar – pats geriausias metas atverti savo kosmetikos krepšelius ir įdėmiai apžiūrėti priemones – juk gražia oda trokštate džiaugtis ir rudenį bei žiemą, tiesa? Jei atsakymas – taip (o mes tikime, kad būtent toks!), tuomet jums būtina sužinoti, į ką privalu atkreipti dėmesį pildant savo kosmetines orams vis vėstant! O kodėl PRIVALOMA tarti patį griežčiausią NE priemonėms su alkoholiu, taip pat sužinosite videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.