spalio 10, 2017 Veido odos priežiūra rudenį Kokias kosmetikos priemones reikia turėti atvėsus orams?

MUST HAVE Tavo rudens kosmetinėje

spalio 10, 2017
Neringa Šimkutė

Kai užklumpa vėsa ir nosį ima kutenti šaltukas, susizgrimbame – juk metas keisti drabužius į storesnius, batus – į šiltesnius, o ir pats įvaizdis kinta – atsiranda vis daugiau sluoksnių. Bet negi savo kosmetinėje paliksite tas pačias priemones, kurias naudojate šiltuoju sezonu? Taigi, dabar – pats geriausias metas atverti savo kosmetikos krepšelius ir įdėmiai apžiūrėti priemones – juk gražia oda trokštate džiaugtis ir rudenį bei žiemą, tiesa? Jei atsakymas – taip (o mes tikime, kad būtent toks!), tuomet jums būtina sužinoti, į ką privalu atkreipti dėmesį pildant savo kosmetines orams vis vėstant! O kodėl PRIVALOMA tarti patį griežčiausią NE priemonėms su alkoholiu, taip pat sužinosite videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)