Instagramo žybsnis Naglis Bierancas ir jo… nuodėmės

spalio 20, 2018
VERDU IR KEPU

#NUOGASMAISTAS

Naglis Bierancas. Fotografas, šokėjas, influenceris. O lazanija dabar mums labiau asocijuojasi su Naglio „Skaneeeei“ nei su makaronais.

Aiškinamės visas Naglio Bieranco maisto nuodėmes.

Jūsų maistas?

Dabar aš dažniausiai valgau mieste. Jei valgau namuose, tai būna koks nors labai lengvai paruošiamas maistas, dažniausia iš pusfabrikačių. Šiaip mano mėgstamiausia virtuvė yra italų. Visi produktai – užkandžiai, alyvuogės, aliejus, mocarela, vynas, pomidorai, picos, makaronai.

O pirktinės picos iš prekybcentrių?

Nežinau, kiek tai yra gerai ar blogai, bet jos nėra tokios skanios kaip kur nors šviežiai iškepta pica.

O jei nešviežiai kepta?

Turbūt galima išgyventi ir be picų, bet neslėpsiu, kartais pavalgau jų ir šaldytų. Tiesiog. Kiekvienas iš mūsų kažkada ragavo nevirtų dešrelių, dar anksčiau – nuo kisieliaus briketo atkąsdavo. Ragavau ir šaldytų koldūnų. Bet tai buvo užduotis užrištomis akimis.

Jei reikėtų rinktis kažkokį konkretų maistą, kas tai būtų?

Turbūt rinkčiausi kažkokį sveikesnį maistą. Nors šiuo atveju man atrodo, kad sveikam maistui reikia skirti daugiau dėmesio, daugiau laiko, daugiau sužinoti paruošimo būdų.

Mėgstamiausias greitas maistas? Dešrainis, pica, burgeris?

O galima viską? O dar koldūnai, kebabai, jei pakeliui degalinė – dešrainis, picos, lazanija man labai patinka. Namuose labai greitai pasidarau sumuštinį. Dešrelės virtos irgi gerai eina.

Jūsų instagraminis firminis patiekalas – lazanija. O kas lieka už telefono ekrano?

Čili troškinys. Labai mėgstu. Bet jau pats darau. Tada pasikviečiu kažką į svečius, nes gyvenu vienas, o vienos porcijos negaminsiu. Mano draugė sako, kad skanesnio čili troškinio Vilniuje neragavo.

Vaikystės skonis?

Oooooo…. Darželiuose labai populiari ryžių košė. Tokia puri, balta, su didelėmis išbrinkusiomis razinomis. Čia viena maža nostalgija. Kita yra močiutės pieniška sriuba. Kur virdavo visiškai paprastai – su ryžiais arba makaronais ir cukrumi. Ir dar visos tos vaikystės košės su cukrumi, cinamonu, uogiene. Ir visiškai dievinu varškės apkepą. Nuo vaikystės iki dabar, atvažiuoju pas mamą ir būtinai turi būti varškės apkepas. Man visi tie varškės reikalai yra nuostabūs.

Kaip palaikote figūrą?

Valgau viską, bet turbūt čia kaltas mano aktyvus gyvenimo būdas. Aš esu fotografas ir šokėjas, nors šoku dabar mažiau nei anksčiau. Fotografuojant irgi reikia fizinės ištvermės. Toks gyvenimo būdas, kai į kūną neina.

Galima išgirsti, kad aktoriai, šokėjai, dainininkai gastrolių metu vos ne arbatinuke verda makaronus, tarp lygintuvų kepa kepsnius. Ar teko tai daryti?

Gastrolių metu tikrai neteko. Bet galiu prisiminti baleto mokyklą. Studentauti pradėjau anksčiau nei statistinis studentas, nes mokyklą (M. K. Čiurlionio meno mokykla Vilniuje – red. past.) pradėjau lankyti nuo 5 klasės, o kadangi buvau ne vilnietis, tai gyvenau bendrabutyje. Tai ir virdavome kiaušinius arbatinuke, vadinamuosius „bomžpakius“ užpildavome puodeliuose. Bendrabutyje maitindavo tris kartus per dieną, bet augančiam organizmui to neužtekdavo.

Kur valgote mieste?

Aš labai mėgstu išbandyti naujas vietas, einame su draugais. Labiausiai man patinka italų virtuvė, smagu nueiti ten, kur galima rasti rizotą, karpačą. Taip pat mėgstu ir azijietišką virtuvę. Seniau nemėgdavau žuvies, dabar ją atradau. Valgydamas kažkur mieste pasirenku kokybiškesnį maistą. Aišku, jei greitai, tai ir tas trikampis sumuštinis parduotuvėje gerai, bet turint pasirinkimą ir laiko – tik kokybiškas maistas. Labai mėgstu sriubas, ypač trintas. Bet taip pat patinka ir azijietiškos. Man kuo daugiau ingredientų, tuo skaniau.

Kaip gimė lazanija „Skaneeei“?

Spontaniškai. Ir tiesiog dariau taip, lyg kažkokį ypatingą kulinarinį šedevrą, kad būtų visos, net ir pačios smulkiausios, instrukcijos. Viskas buvo per tokį bajerį, bet žmonėms labai aptiko ir tai paskatino mane daryti toliau. Ir atsirado klientų, kurie norėjo tai matyti savo reklamose.

Sėkmės faktorius?

Aš nemoku gaminti, tiesiog parodžiau, kaip nemoku. Atvirai. Tai tikriausiai ir patiko.

PIRMOJI PAVARTYK APSINUOGINUSĮ „VERDU IR KEPU“ ŽURNALĄ!

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Ilona gruodžio 27, 2018, 23:32

    Rado jaunas gražus žmogus savo arkliuką. Užkabino tuo, kas patrauklu, įdomu. Juk socialinai tinklai pradeda ir užbaigia dieną. Ryte dar lovoje telefone pračekini kas naujo, darbe PC arba telefonas mirksi naujais pranešimais. Bet juk tai žavu ir faina surasti tą nišą, kurioje ir pats randi save ir kitiems esi įdomus.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)