Naują VMG desertų šou įkvėpė ledkalnis

gruodžio 19, 2018
VMG

Nuotr. Vytenis Budrys

Naujas VMG desertų šou kviečia pasidairyti po naktinį dangų. VMG komanda pristato naują savo unikalaus desertų šou, apkeliavusio visą pasaulį, konceptą.

Jam mus įkvėpė giedras, žvaigždėtas dangus, kada norisi pakelti akis į dangų ir laukiant tos krentančios žvaigždės galvoti norą. Bet norai pildosi ant žemės ir naujas VMG desertų šou – puikus to įrodymas.

Nuotr. Vytenis Budrys

Tad kviečiame jus pasivaikščioti VMG Dubajuje sukurtu Paukščių taku ir atrasti naujus, ryškius skonius, pavyzdžiui, netikėtą yuzu ir žemuogių derinį viename deserte.

Kartu su komanda AŠ IKONA žurnalo pristatymo metu Alfas Ivanauskas svečiams padovanojo ir visišką premjerą – naujausią VMG desertų šou pasirodymą, įkvėptą klasikinės muzikos, bet suskambantį moderniai ir atspindintį VMG kūrybiškumą.

Nuotr. Vytenis Budrys

„Šį įkvepiantį desertų šou technologai kūrė daugiau nei metus. AŠ IKONA pristatymo vakaras – jo premjera mūsų ikonoms. Netrukus po premjeros šis įspūdingas desertų šou iškeliaus į Dubajų“, – sako A. Ivanauskas.

Nuotr. Vytenis Budrys

Į visus Jums kylančius klausimus (dėl laiko, vietos, kainos) atsakys Rugilė: rugile@vmgvilnius.lt, +370 640 18 845

Atsinaujinęs AŠ IKONA žurnalas pristatytas ypatingoje aplinkoje

Pirmoji pavartyk naująjį AŠ IKONA žurnalą!

Pristatydami naują AŠ IKONA numerį leidėjai atsisakė fotosienelės: „Kuriame naują renginių formatą“

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)