3 lietuviški grožio mitai

birželio 11, 2018
Justė Pinkevičienė

Nuotr. SHOT BY LUKAS

Lietuviška kosmetika neprilygsta visame pasaulyje žinomiems tarptautiniams prekės ženklams.

Pateiksiu, mano manymu, 3 esminius argumentus, kodėl tai nėra tiesa.

Kosmetikos formulės kokybė nepriklauso nuo geografinės padėties, kur ji buvo sukurta – specialistų kompetencija bei reikiama įranga yra privalomas komponentas. Kosmetikos formulė yra cheminių elementų junginiai, taigi profesionaliose kosmetikos kūrimo laboratorijose būtinai rasite būtent chemijos mokslų specialistus. Lietuviai turi puikias galimybes mokytis šio mokslo ne tik mūsų gimtoje šalyje, bet ir užsienyje, taigi abejoti jų kompetencija tiesiog nėra pagrindo. Žinoma, būti vien chemiku, kad sukurtum vartotojų odos bei plaukų poreikius tenkinančius produktus, taip pat nepakanka. Kurdamas kosmetiką chemijos mokslų specialistas privalo gilintis į plaukų bei odos sandarą ir glaudžiai bendradarbiauti su visa komanda, kurią sudaro įvairūs grožio industrijos specialistai: nuo rinkodaros specialistų, besigilinančių į realius vartotojų poreikius, iki dermatologų, kosmetologų ar plaukų stilistų.

Kaip žinia, Lietuva priklauso Europos Sąjungai, o tai reiškia, kad nesvarbu, ar tai bus kosmetikos priemonė, pagaminta Italijoje, Prancūzijoje, o gal Lietuvoje – visos priemonės turės atitikti tuos pačius esminius kokybinius Sakysite, lietuviškos kosmetikos efektyvumo negalima lyginti su ilgametę patirtį turinčiais italų bei prancūzų kūriniais? Skaitykite trečiąjį mano argumentą.

Lietuviški kosmetikos gamintojai turi visas galimybes dalyvauti didžiausiose tarptautinėse grožio industrijos parodose, stažuotis ir bendradarbiauti su įvairiais aktyviųjų komponentų išradėjais, gamintojais. Profesionaliai gaminamos lietuviškos kosmetikos ingredientai atkeliauja iš didžiausių Europos bei viso pasaulio laboratorijų, su kuriomis dirba ir jums visiems žinomi tarptautiniai prekės ženklai. Tą pačią situaciją matome tiek įrangos, tiek pakuočių rinkose. Taigi, lietuviškos kosmetikos gamintojai turi visas galimybes ruošti laboratorijos specialistus kartu su didžiausių tarptautinių kosmetikos prekės ženklų kūrėjais. Dalyvaudami tuose pačiose mokymuose, kosmetikos formulėse naudodami tuos pačius pažangiausius ingredientus bei pakuotes. Visa tai gamindami su ta pačia ir didžiausių kosmetikos gamintojų naudojama įranga. Pasiruošusių ir vykdančių tokias investicijas, kaip žinia, Lietuvoje šiuo metu yra jau ne vienas kosmetikos gamintojas.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)