Nebereikalingiems kaklaraiščiams ne vieta spintoje!

spalio 3, 2018
IKONA.TV

Kiek jūsų spintoje kaklaraiščių ir kiek iš jų kabo nenaudojami? Šie klausimai parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ provokavo ne tik atsakymus, bet ir istorijas.

„Turiu apie penkiasdešimt kaklaraiščių, įvairiausių atspalvių, taip pat  ir ryškių. Patogu, kai pasirinkimas platus – lengva rasti tinkamiausią priklausomai nuo progos ir auditorijos“, – pasakojo Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas, parodos atidarymo ceremonijai pasirinkęs dangaus žydrumo šilko kaklaraištį.

Apie dešimt iš jo turimo pusšimčio vis nesulaukia savo eilės. Spintoje  jie užsibus ilgiausiai iki tol, kol ateis eilė kasmetinei drabužių  inventorizacijai. Tuomet užsigulėjusius, bet dar puikiai tinkamus dėvėti rūbus E. Stancikas pasiūlo draugams ar draugų draugams, kuriems jie galėtų praversti.


Terminas „imago“ biologijoje simbolizuoja virsmą iš vikšro į drugelį.  Lygiai taip pat kaklaraiščio metamorfozė gali būti neįtikėtina ir džiuginanti.

Neretai už patį kaklaraištį būna svarbesnė jo istorija. Pavyzdžiui, būsimas jaunikis vestuvių dieną užsisakė peteliškę iš tėčio kaklaraiščio. Tėčio šiame pasaulyje nebėra, tad aksesuaras iš jo kaklaraiščio tampa ir funkcionalia, ir ypač reikšminga detale.

„Persiuvimas apskritai ir kaklaraiščio perkūrimas nėra nauja idėja, bet toli gražu nepasiekusi visų, kuriuos galėtų sudominti. Labai malonu kartu plėsti akiratį. Aišku, tam reikia perlipti tam tikrus slenksčius savo mąstysenoje, žvelgti atsakingiau tiek į įsigyjamus, tiek į nebereikalingus daiktus. Nuostabu, kad tokių žmonių tik daugėja“, – sakė kūrėja.

„INTRAVERTAS“ – PASKUTINĖ JULIA JANUS KOLEKCIJA

RAMUNĖ PIEKAUTAITĖ NAUJĄJĄ KOLEKCIJĄ SKIRIA INTELEKTUALIOMS MIESTO STILEIVOMS + FOTOGALERIJA

INTERJERO SPRENDIMAI, KURIEMS SUNKU ATSISPIRTI!


← Grįžti

Komentarai:

  • indrė spalio 7, 2018, 10:22

    Nesupratau, tai kas tuos kaklaraiščius persiuva? Jokių duomenų apie kūrėjus.. Ar aš kažką praleidau?

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)