Nemėgstate alyvuogių? Šis sūrio marinatas privers apsigalvoti!

rugsėjo 9, 2018
VIRK AKADEMIJA

Dažnai alyvuoges išvystame žvalgydamiesi po užkandžių stalą. Dabar siūlome išbandyti marinatą, kuris šias alyvmedžio subrandintas gėrybes dar labiau paskanins. Rekomenduojame apsiginkluoti didesniu alyvuogių kiekiu, nes labai tikėtina, kad vos pasiekusios užkandžių stalą bus akimirksniu išgraibstytos!

Alyvuogės sūrio marinate

100 g žaliųjų alyvuogių

50 g tarkuoto kietojo sūrio

1 skiltelės česnako

Kelių rozmarino lapelių

50 ml alyvuogių aliejaus

1. Į trintuvo indą sudėkite sūrį, česnaką, rozmariną, supilkite aliejų. Viską sutrinkite kartu.

2. Alyvuoges sudėkite į sūrio marinatą ir palikite mažiausiai pusvalandžiui.

Norite pamatyti, kaip atrodo marinato ruošimo procesas? Siūlome peržiūrėti šią „VirK akademijos“ vaizdo pamoką. Čia kulinarinius įgūdžius galite tobulinti visiškai nemokamai, o jums padės savo sričių profesionalai!

Ieškote daugiau galimybių tobulinti kulinarinius įgūdžius ir išbandyti gardžiausius receptus? Registracija trunka vos kelias minutes!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)