Nemėgstate alyvuogių? Šis sūrio marinatas privers apsigalvoti!

rugsėjo 9, 2018
VIRK AKADEMIJA

Dažnai alyvuoges išvystame žvalgydamiesi po užkandžių stalą. Dabar siūlome išbandyti marinatą, kuris šias alyvmedžio subrandintas gėrybes dar labiau paskanins. Rekomenduojame apsiginkluoti didesniu alyvuogių kiekiu, nes labai tikėtina, kad vos pasiekusios užkandžių stalą bus akimirksniu išgraibstytos!

Alyvuogės sūrio marinate

100 g žaliųjų alyvuogių

50 g tarkuoto kietojo sūrio

1 skiltelės česnako

Kelių rozmarino lapelių

50 ml alyvuogių aliejaus

1. Į trintuvo indą sudėkite sūrį, česnaką, rozmariną, supilkite aliejų. Viską sutrinkite kartu.

2. Alyvuoges sudėkite į sūrio marinatą ir palikite mažiausiai pusvalandžiui.

Norite pamatyti, kaip atrodo marinato ruošimo procesas? Siūlome peržiūrėti šią „VirK akademijos“ vaizdo pamoką. Čia kulinarinius įgūdžius galite tobulinti visiškai nemokamai, o jums padės savo sričių profesionalai!

Ieškote daugiau galimybių tobulinti kulinarinius įgūdžius ir išbandyti gardžiausius receptus? Registracija trunka vos kelias minutes!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12