vasario 15, 2018 Modernios tradicijų interpretacijos Tautiniai dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių kostiumai XXI amžiuje.

Nepriklausomybės 100-mečiui – modernus lietuviškumas

vasario 15, 2018
Marija Jakubkaitė

Nepriklausomybė – pats saldžiausias žodis, nes esame laisvi daryti, ką norime, sakyti, ką norime, ir atrodyti taip, kaip norime. Su tradiciniais kostiumais, žinoma, retas kuris vaikščiosime gatvėmis, tačiau prieš jus – moderni dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių tautinių kostiumų šiuolaikinė interpretacija. Tai pamatysite videoreportaže, o visą garderobą įsigysite PPC „Ozas“.


← Grįžti

Komentarai:

  • Lietuva spalio 3, 2018, 13:19

    Smagu, kad ne vien tik išreklamuotieji tautiniai drabužiai nuskambėjo, kad tautinė apranga yra aktuali mados pasaulyje. Noras puoselėti šalies savitumą, tradicijas neišnyksta, o pastaruoju metu kaip tik jaučiamas pagyvėjimas. Atsirado tikrai gerokai daugiau tiek aprangos, tiek aksesuarų su tautiniais motyvais, ir žmonės noriai juos naudoja.

  • Calamanda kovo 1, 2018, 16:54

    Vat iš komentarų ir supranti kaip vaikas gali gerbti mokytoją jeigu komentarai““nieko jie nemoko““““luošina vaikus““ir kt.Šiuolaikiniams tėvams viskas yra blogaiblogai moko blogai gydoBet pasižiūri i vat taip auklėjamus vaikus ir matai kad po to jie patys tėvai jau su jais nebesusitvarko.neapykantos negerbimo suaugusiųjų atžvilgiu neapykanta visada atsisuka prieš mus pačiusNegali užaugti doras kitą gerbiantis žmogus jei jis nuo pat mažens yra mokamas nepagarbos.Vietoj to manau reiktu nueiti pas savo dabdavį ir jam išsakyti savo problemą bet būtent ten darbe mes norime būti paklusnūs ir pasipriešinti jau per silpni.geriau bandome priešintis mokyklos taisyklėmnes taip lengviau

  • secretaria vasario 19, 2018, 11:28

    Thank you for your sweet message.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)