vasario 15, 2018 Modernios tradicijų interpretacijos Tautiniai dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių kostiumai XXI amžiuje.

Nepriklausomybės 100-mečiui – modernus lietuviškumas

vasario 15, 2018
Marija Jakubkaitė

Nepriklausomybė – pats saldžiausias žodis, nes esame laisvi daryti, ką norime, sakyti, ką norime, ir atrodyti taip, kaip norime. Su tradiciniais kostiumais, žinoma, retas kuris vaikščiosime gatvėmis, tačiau prieš jus – moderni dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių tautinių kostiumų šiuolaikinė interpretacija. Tai pamatysite videoreportaže, o visą garderobą įsigysite PPC „Ozas“.


← Grįžti

Komentarai:

  • Calamanda kovo 1, 2018, 16:54

    Vat iš komentarų ir supranti kaip vaikas gali gerbti mokytoją jeigu komentarai““nieko jie nemoko““““luošina vaikus““ir kt.Šiuolaikiniams tėvams viskas yra blogaiblogai moko blogai gydoBet pasižiūri i vat taip auklėjamus vaikus ir matai kad po to jie patys tėvai jau su jais nebesusitvarko.neapykantos negerbimo suaugusiųjų atžvilgiu neapykanta visada atsisuka prieš mus pačiusNegali užaugti doras kitą gerbiantis žmogus jei jis nuo pat mažens yra mokamas nepagarbos.Vietoj to manau reiktu nueiti pas savo dabdavį ir jam išsakyti savo problemą bet būtent ten darbe mes norime būti paklusnūs ir pasipriešinti jau per silpni.geriau bandome priešintis mokyklos taisyklėmnes taip lengviau

  • secretaria vasario 19, 2018, 11:28

    Thank you for your sweet message.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.