vasario 15, 2018 Modernios tradicijų interpretacijos Tautiniai dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių kostiumai XXI amžiuje.

Nepriklausomybės 100-mečiui – modernus lietuviškumas

vasario 15, 2018
Marija Jakubkaitė

Nepriklausomybė – pats saldžiausias žodis, nes esame laisvi daryti, ką norime, sakyti, ką norime, ir atrodyti taip, kaip norime. Su tradiciniais kostiumais, žinoma, retas kuris vaikščiosime gatvėmis, tačiau prieš jus – moderni dzūkių, aukštaičių ir klaipėdiečių tautinių kostiumų šiuolaikinė interpretacija. Tai pamatysite videoreportaže, o visą garderobą įsigysite PPC „Ozas“.


← Grįžti

Komentarai:

  • Calamanda kovo 1, 2018, 16:54

    Vat iš komentarų ir supranti kaip vaikas gali gerbti mokytoją jeigu komentarai““nieko jie nemoko““““luošina vaikus““ir kt.Šiuolaikiniams tėvams viskas yra blogaiblogai moko blogai gydoBet pasižiūri i vat taip auklėjamus vaikus ir matai kad po to jie patys tėvai jau su jais nebesusitvarko.neapykantos negerbimo suaugusiųjų atžvilgiu neapykanta visada atsisuka prieš mus pačiusNegali užaugti doras kitą gerbiantis žmogus jei jis nuo pat mažens yra mokamas nepagarbos.Vietoj to manau reiktu nueiti pas savo dabdavį ir jam išsakyti savo problemą bet būtent ten darbe mes norime būti paklusnūs ir pasipriešinti jau per silpni.geriau bandome priešintis mokyklos taisyklėmnes taip lengviau

  • secretaria vasario 19, 2018, 11:28

    Thank you for your sweet message.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/