Niekada nepasiduoti. Natalija Bunkė

sausio 31, 2018
Evelina Sorskytė, Simona Jansonaitė

Nuotr. Dainius Ščiuka

Natalija Bunkė (34), dainininkė, televizijos laidų vedėja, verslininkė

Kokie tau buvo 2017-ieji? Šįkart galbūt ramesni ar atvirkščiai – kasmet gyveni vis intensyviau?

Visokie. Vasarą turėjau koncertų maratoną, po to sekė šiek tiek ramesnis etapas, dabar ir vėl dirbu kaip jautis. Tačiau jau išmokau pasiruošti tokiems etapams, nes jei to nepadaryčiau, nepasirengčiau stresui, turbūt ligoninėje atsidurčiau. Nusiteikiu psichologiškai, o žinodama, kad ateina darbingas laikotarpis, nebenaktinėju, nesilinksminu. Vakarėlius sau leisti galiu tik tada, kai esu visiškai laisva. Laikausi gana griežtos disciplinos, kuri reikalinga dar ir auginant sūnų.

Metai bėga, bet ramiau gyventi nepradėjau (šypteli). Šie metai apskritai buvo labai darbingi, ir dar šįryt dažydamasi pagalvojau, kaip gerai, kad mano gyvenime nėra jokių trukdžių, nėra antrosios pusės, kuri man trukdytų visu tuo ramiai užsiimti. Prisiminiau laikus, kai versdamasi per galvą darbuose dar turėdavau galvoti, kodėl mano žmogus negrįžo naktį namo ir ar jam nieko nenutiko. Džiaugiuosi, kad pagaliau galiu mėgautis ramybe.

Jei reikėtų įvardyti spalvą, su kuria pirmiausia tau asocijuotų šie metai?

Tamsiai mėlyna. Man ji asocijuojasi su svajonėmis, bet – ne rožinėmis, o gana žemiškomis. Manau, mėlyna tinka ir kūrybingiems žmonėms, ir tvirtai stovintiems ant žemės.

Gyvenant nuolatiniame bėgime nekyla noras stabtelėti, galbūt net dingti iš viešumos?

Ne taip seniai prie manęs priėjusi moteris paklausė: „Natalija, kur jūs dingote?“ Išties šiuo metu esu dingusi, manęs tikrai viešumoje yra kur kas mažiau: vedu televizijos laidą, bet ji nėra tokia ryški, manęs nėra žurnalų viršeliuose, televizijos projektuose, mano grupės „YVA“ ir „Pop Ladies“ taip pat mažiau šmėžuoja. Darome tai sąmoningai, nes kai kam ruošiamės. Karjeroje turi būti ramybės etapai, nes ir žmonės nuo tavęs pavargsta, o ir pačiai verta pailsėti.

Dabar nemažai laiko skiriu sau, nors anksčiau retai kada sau tai leisdavau. Atmetu antraeilius reikalus ir ilsiuosi. Turiu daug darbų, tačiau kiekvieną laisvą akimirką dabar išnaudoju sau, artimiesiems, poilsiui, o ne dar vienam reikalui sutvarkyti. Moterys turi sau leisti pailsėti, ypač – po trisdešimties, nes gyvenimas nėra skirtas vien tam, kad bėgtume.

Ką naujo šie metai tau atnešė?

Būtent supratimą apie poilsį, kurio linkėčiau visoms. Dabar sau leidžiu labai daug, netgi kalbant apie finansus. Daug dirbu, uždirbu, tad kodėl negaliu sau leisti nusipirkti kailinių, kurių noriu, ar automobilio, kuris patinka? Mano sūnus taip pat turi viską, kas geriausia. Ir ne todėl, kad bandau kažką kompensuoti – mes išties daug laiko praleidžiame kartu, kad man nereikėtų dėl jo dėmesio kovoti brangiomis dovanomis. Tiesiog nusprendžiau: dirbame tam, kad turėtume ir leistume (juokiasi).

Kaip atrodo savo tobula diena?

Atsikeliu ryte, kaip įprastai, suvalgau košės, išgeriu kavos, prieš tai nuvežusi sūnų į darželį, imuosi savo reikalų: lakstau gėlių reikalais, atsakau į laiškus, sužiūriu sutartis. Sutvarkau milijoną reikalų, o kai pasiimu Kristupą iš darželio, laiką griežtai skiriu tik sau ir šeimai.

Užsiminei, kad šiuo metu gyveni ramiai, ar tai reiškia, kad meilės fronte – nieko naujo?

Na, kaip… Antrąją pusę turiu, bet apie ją nekalbu – išmokau pamoką: noriu ir vyrą, ir save pasaugoti.

Ko tikiesi iš ateinančių metų? Galbūt planuoji imtis ko nors naujo?

Minčių turiu, bet stengiuosi apie jas garsiai nekalbėti, nes paskui kiti jas realizuoja (šypteli). Kita vertus – nieko tokio, svarbu, kad žmonės dirbtų ir mažiau skųstųsi, kad Lietuvoje neįmanoma gyventi, bet aš tai iš bado tikrai nenumirsiu (juokiasi).

Man patinka gyventi, džiaugiuosi gyvenimu ir esu laiminga. Pats gyvenimas man teikia malonumą. Tikiuosi, kad ateinančiais metais niekas nepasikeis ir neatsiras, kas viską sudrumstų.


← Grįžti

Komentarai:

  • Zita balandžio 15, 2018, 09:20

    Labai vertinu Natalija. Sekmes….

  • Svetlana balandžio 14, 2018, 10:10

    Tegul Tave, Natalija, apipila Sėkmės, Klestėjimo, Žydėjimo lietūs. Džiaugiuosi už Tave.

  • EMILIJA balandžio 14, 2018, 09:20

    dziaugiuosi,kad Natalija jauciasi laiminga,ji darbsti,talentinga ir grazi 😀

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.