„Noriu sekso su kitu ir nieko negaliu sau padaryti“

gegužės 2, 2018
Skaiva Jasevičiūtė

Slaptas AŠ IKONA pokalbis

Sekso statistika teigia, kad patys prasčiausi meilužiai pasaulyje tikrai ne lietuviai – šią vietą yra užėmę vokiečiai, bet, įtariu, tik dėl to, kad mažai kuri apklausta Europoje moteris tuo metu prisiminė turėjusi meilužį iš mūsų gražios šalies.

Ištvermingiausi lovoje – brazilai. Geriausiais meilužiais vadinami graikai ir ispanai. Daugiausiai partnerių per gyvenimą pakeičia austrai. Mūsų šalies vardas sekso statistikoje neminimas visai. Tiesa, mes turime vietinį tyrimą, kuris rodo, jog 40 procentų vyrų savo seksualinį gyvenimą laiko labai aktyviu, nes mylisi 1–2 kartus per savaitę. Visi likę tai daro rečiau.

Prieš rašydama šį tekstą bandžiau prisiminti, kiek kartų man teko iš aplinkinių moterų girdėti skundų, kad visi mūsų šalies vyrai – beviltiški stuobriai, apkerpėję mėmės ir romantikos dvejetukininkai. Patikėkit, tikrai daug. Aišku, mums prisižiūrėjus romantinių filmų ar serialų tas parėjęs namo ir puodus tarškinantis vyras dažnai kelia liūdesį…. O juk galėtų grįžęs nuplėšti drabužius ir vietoje klausimo „kas valgyti?“ versti ant virtuvinio stalo iškart desertui… Bet tikriausiai lietuviškas klimatas ir D vitamino trūkumas mūsų vyrams labiau augina cholesterolį nei testosteroną, ir kai kuriems tai padaro taip stipriai, kad jų moterys puola į užsieniečių glėbį ne tik egzotikos, bet ir tikro karšto gero seksualinio gyvenimo ieškoti. Mano trys pašnekovės taip ir padarė – metė savo lovoje nieko vertus tautiečius ir pasirinko partnerius iš kitų šalių. Ir taip padarė beveik vien dėl sekso.

„Geriau be pinigų, bet su orgazmais!“

Mano pirmoji pašnekovė Aušra buvo laimingai ištekėjusi moteris. Su vyru gyveno santuokoje beveik dešimt metų, augino pradinuką sūnų. Aušra teigė, kad jų gyvenime viskas buvo stabilu: abu turėjo darbus, beveik nesipyko, gyveno gražiuose namuose ramiai kaip ir daugelis šeimų. Viskas gal būtų taip ir buvę, jei Aušra nebūtų sugalvojus paatostogauti Graikijoje.

Kaip viskas prasidėjo?

Nusprendžiau išvykti paatostogauti. Kartu su sūnumi. Mano vyras dėl darbų važiuoti negalėjo, bet tai buvo jau ne pirmas kartas, kai išvažiavau savaitei į šiltus kraštus su sūnumi. Šį kartą kartu su visa šeima išsirinkome Graikiją. Aš tikrai važiavau neturėdama jokių blogų kėslų ir mylėdama savo vyrą. Aš niekada nebuvau iš tų moterų, kurios važiuoja sekso į svečias šalis. Tiesiog ten nuvažiavusi sutikau jį….

Bet jei nebuvai iš tų, kurios ryžtasi atostogų romanui, kaip tai nutiko?

Jis dirbo viešbutyje, kuriame atostogavome. Pirmas pradėjo mane kalbinti. Tada nežiūrėjau į jį rimtai, galvojau, kad kabina visas turistes ir tikisi lengvo nuotykio. Bet jo kasdienės pastabos buvo tokios šiltos, skoningos, komplimentai tokie subtilūs, kad nepastebėjau, kaip kasdien pradėjau ieškoti jo akimis. Jis mane sužavėjo dėmesiu, ne įkyriu, o tokiu teisingai vyrišku, tokiu, po kurio pati jausdavausi sau gražesnė ir geresnė. Mano vyras pasakydavo man komplimentų ir iš aplinkinių sulaukdavau jų, tačiau jo žodžiai mane paveikė labai stipriai. Aš nesu lengvabūdė, bet tą kartą neatsilaikiau ir jau ketvirtą atostogų dieną mes pasimylėjom. O va tada į mane trenkė žaibas. Gal net keli žaibai iš karto.

Kodėl?

Todėl, kad tai, ką patyriau su juo lovoje, neprilygo visai mano gyvenimo patirčiai. Aš nelaikiau savęs drovuole, aš galvojau, kad mano seksualinis gyvenimas yra geras. Bet po to supratau, kad mano seksas su vyru buvo tik sekso parodija. Kad mūsų seksas su vyru nėra vertas net sekso vardo, šiaip tai buvo pilkas pasitrynimas vienas į kitą…

Buvo taip blogai?

Ne, sunku paaiškinti. Mūsų su vyru seksas buvo įprastas. Toks lietuviškas. Biški pasibučiuojam, tada jis paglosto man krūtinę, tada aš jam truputį pačiulpiu, jis į mane įsiskverbia, 2–3 minutės ir jis baigia. Aš apsimetu, kad baigiau kartu, nes noriu jam parodyti, koks jis puikus lovoje. Ir taip kartą per savaitę. Kitos mano draugės mylėdavosi dar rečiau, tai aš net laikiau mus abu aistringa pora. Mano vyras mane traukė. Taip, malonumo nepajusdavau, bet juk daug moterų orgazmo nejaučia. O su graiku… Su graiku man atsivėrė naujas sekso pasaulis, orgazmų lavina. Žinai, aš pastebėjau, kad moteris atjaunėja, jei kasdien pajaučia orgazmą. Aš taip pasikeičiau per tuos metus, kai pakeičiau partnerį….

Kas buvo ypatingo sekso su graiku metu?

Viskas. Kaip jis žiūri į moterį, kokia aistra iš jo veržiasi, kaip jam rūpi, kaip lovoje jautiesi tu. Aš anksčiau galvojau, kad esu iš tų, kurios orgazmą pasiekia tik masturbuodamosis, oi ne – tas vyras su manim padarė stebuklą. Ir vis dar daro. Kasdien.

O kaip viskas įvyko toliau? Kaip seksas per atostogas virto seksu kasdien?

Graikijoje mes pasimylėjome pirmą kartą ir man atsivėrė akys: gyvenau gyvenimą nykų ir be sekso. Bet po tų atostogų aš nepuoliau skirtis. Grįžau namo ir, žinok, net bandžiau savo vyrą užvesti aistringesniam seksui. Bet jam tai buvo neįdomu, o aš kasdien ilgėjausi laukinio sekso su graiku. Ilgainiui man mano vyras pasidarė išvis nebepatrauklus. Na, žinai tą jausmą, kai liestis prie vyro atgrasu – man taip nutiko.

Nusprendžiau nebesikankinti ir jam tai pasakiau. Mano vyras labai stipriai įsižeidė, o po to aš jam dar ir pasakiau, kad turiu kitą, nors santykius su graiku palaikėme tik aistringomis žinutėmis per feisbuką. Ir nutiko karas namie, kuris pasibaigė skyrybomis su vyru. Dėl to, kad noriu sekso su kitu ir nieko negaliu su savim padaryti. Nes aš turiu teisę turėti gerą seksą.

Niekas nesakė, kad darai nesąmonę? Kad dėl sekso atimi iš vaiko tėvą?

O nepagalvojote, kad vaikui turėti nelaimingą mamą irgi yra nesąmonė? Mūsų moterys suvaro savo gyvenimus gyvendamos su vyrais, kurie nepadaro jų laimingomis, ir motyvuoja tai „dėl vaikų“, o vaikai kasdien stebi tas nelaimingas poras ir tikrai nepasisemia įkvepiančių šeimos pavyzdžių. Mano vaikas bendrauja su tėčiu, aš to tikrai niekada nedrausiu. Ir mano vaikas dabar kasdien mato švytinčią savo mamą.

O kaip nutiko, kad graikas nusprendė gyventi Lietuvoje?

Susirašinėjome, kad ilgimės vienas kito, o kai pasakiau jam, kad išsiskyriau su vyru, jis pakvietė mane į svečius. Nuvykusi supratau, kad nenoriu ieškoti tokio sekso Lietuvoje, o ir vargu, ar rasiu, todėl pasiūliau jam gyventi kartu. Jis neužėmė itin svarbių pareigų savo šalyje, dėl to sutiko atvažiuoti ir pabandyti kurti laimę mano šalyje. Ir, žinai, nors finansiškai dabar gyvenu daug sudėtingiau, nes mano dabartinis vyras čia atvažiavęs dar neturi darbo ir man tenka išlaikyti visą šeimą, dabar esu nepalyginamai laimingesnė, nes ta meilė ir aistra, kurią jis man suteikia, varo mane į priekį kaip geriausias motyvatorius.

Tai nesuklysiu pasakydama, kad dėl gero sekso tu atsisakei šeimos, pinigų ir sutikai išlaikyti savo vyrą?

Na, ne visai taip. Visų pirma, aš jį myliu. Visų antra, jis darbą ras, yra jaunas ir gabus, ir, visų trečia, visa tai buvo verta. Pabandykite pajusti orgazmą kasdien ir pamatysite, kad atsiranda toks gyvenimo džiaugsmas ir palaima, kad net tris šeimas galėčiau išlaikyti. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip pasakysiu, bet taip – geras seksas su graiku pakeitė mano gyvenimą.

Ar dabar manai, kad visi graikai karšti, o lietuviai lovoje niekam tikę?

Kitų graikų nebandžiau. Tik šitą vieną ir man jo oi kaip užtenka. Bet taip, jie tikrai moka labiau pasirūpinti moterimis lovoje nei lietuviai. Graikės gatvėmis vaikšto žymiai laimingesnės nei mes (juokiasi).

„Daugiau nei dešimt lietuvių lovoje mane nuvylė“

Kita mano pašnekovė Milda taip pat teigia, kad lietuvių sugebėjimai lovoje nėra verti medalio. O auksinį apdovanojimą už seksą ji kabintų ne graikui, o armėnui, kuris jos gyvenimą pavertė, kaip ji teigia, princesės pasaka lovoje.

Kodėl nusivylei lietuviais meilužiais?

Nežinau, gal man nesisekė rasti gero. Gal tokių ir yra, bet, žinok, visi, absoliučiai visi vyrai, su kuriais man teko turėti santykių, pasitaikė tokie nuobodūs savanaudžiai, kad net nežinau, apie ką pasakoti.

Žinai, mūsų šalyje įprasta dėl blogų vyrų kaltinti moteris: pati kalta, gal nesugebėdavai sujaudinti, įkvėpti romantiniams žygiams?

Aha, nesugebėdavau. Tu, žinok, aš ir porno pati siūlydavau žiūrėti, ir pati sau seksualiausius apatinius pirkdavau, ir dažniausiai pati sau ranka po sekso orgazmą suteikdavau (juokiasi).

Na, gerai, kiek tų prastų vyrų lovoje buvo? Vis tiek straipsnis anoniminis, gali sakyti tiesą.

Na, tikrai daugiau nei dešimt. Nesu pasileidusi, tiesiog ieškojau žmogaus, su kuriuo man būtų gera ne tik ryte pusryčiauti.

Ir visi nuvylė? Gal tu turi kokių nors keistų poreikių?

Oi ne, man patinka geras intensyvus seksas, su įžanga ir pratęsimu, o ne dviejų minučių veiksmas atsigulus į lovą. Vieninteliai mano poreikiai – įdomumas. Man tikrai neįdomu mylėtis kas vakarą vien tik lovoje. Aš netgi savotiškai mėgstu kolekcionuoti vietas, kur tai dariau.

O kur su turėtais lietuviais pavyko tai padaryti?

Mažas mažas sąrašiukas. Lova, virtuvė, nes aš įkalbėjau, ir automobilis, bet jam buvo baisu ir nepatogu (juokiasi) Ai, dar vonioje, nes mano namie buvo katė, kuri į mus žiūrėjo ir jam tai nepatiko (juokiasi).

O kas buvo kitaip su armėnu?

O su armėnu viskas kitaip. Armėnai aistringesni iš prigimties, jie mėgsta užvaldyti moterį, bet labai nori, kad tai moteriai būtų gera, dėl to pildo visus jos norus, lovoje – irgi. Mes susipažinome banaliai – naktiniame klube. Jis dažnai atvyksta į Lietuvą verslo reikalais, ir jau tą patį vakarą kritome į lovą. Buvo fantastiška, nes, visų pirma, pasakiau, kad kritome į lovą, bet čia tik posakis, nes mes tai padarėme naktinio klubo tualete, po to – lifte, po to – balkone. Ir visą tą laiką aš jaučiau, kad jam svarbiau, kad baigčiau aš, o ne kad nuleistų jis.

O nėra taip, kad ta aistra tik todėl, kad negyvenat kartu?

Tai kad mes beveik gyvenam (juokiasi), matomės tikrai labai dažnai. O aistra yra todėl, kad ji yra, ir todėl, kad mes puikiai vienas kitam tinkame, ir dar todėl, kad jo požiūris į moterį yra pagarbus. Jis dosnus gražių žodžių, dosnus lovoje ir nesistengia pasitenkinti pats. Aš esu svarbiausia, aš esu lovos princesė ir aš diktuoju sąlygas, kur ir kaip mes tai darysim. Mane tai labai labai veža. Ir aš nesiruošiu jo keisti į jokį lietuvį.

Tai dabar jau tą mažą sąrašiuką su įdomiomis vietomis pavyko padidinti?

Oi, kaip supratai, jau patį pirmą vakarą. O dabar mes net juokaujame, kur mes dar to nedarėme (juokiasi)

Ir kur nedarėte?

Kosminiame laive! Nes dar juo neskridome. Lėktuve darėme ir ne kartą. Ir net ligoninėje darėme, kai lankėme draugą (juokiasi).

Ar tiki, kad visi armėnai karšti?

Kiek teko sutikti jo draugų – manau, taip. Rodos, net iš toli matai, kaip verda jų kraujas!

 

Planuojant šią temą dar kalbinau ir merginą, kuri lietuvius studijuodama Prancūzijoje iškeitė į juodaodžius. Tačiau bekalbėdama pati nelabai patikėjau tuo, ką ji pasakoja, nes beklausant pradėjo atrodyti, kad patekau į stebuklingai didelių ir kietų penių karalystę, kurioje mano pašnekovė yra nesutramdoma kaubojė. Taigi trumpai, ką ji man pasakojo: taip, juodaodžių peniai yra labai dideli, visų iki vieno (hm… na, netikiu, nors tu ką), juodaodžiai labai prisižiūri ir kvepia geriau nei baltieji (manau, ir tarp tų, ir tarp kitų yra nekvepiančių), jie visi iki vieno mėgsta baigti tau ant veido ir seksas visada būna labai grubus. Rimtai? Nė vieno švelnaus juodaodžio visame pasaulyje?

Na, nemėgstu aš to pasakymo „visi“ – negali visi būti kaip vienas. Negali visi graikai būti geresni lovoje už lietuvius ir visi armėnai labiau gerbti moteris nei mūsų vyrai. Negali visi lietuviai lovoje būti nevykėliai, nes aš pati asmeniškai žinau labai labai gabių ir galingų lovoje vyrų, kurie pagarbiai nešioja mūsų šalies pilietybę. Todėl manau, kad mano herojėms pasisekė – jos rado sau seksualiai derančius vyrus. Ir aš dėl jų džiaugiuosi. Ir kiekvienai jūsų linkiu rasti vyrą, su kuriuo galėsite išpildyti visas savo fantazijas. Nesvarbu, iš kur jis, svarbu, kad tiktų jums. O gal jūs jau radote ir dabar kartu šypsodamiesi skaitote šitą tekstą?

Skaiva

 

Panašūs straipsniai

Apie ką jūs pagalvojate išgirdusi frazę „blogas seksas“? Apie nemokšą vyrą, kuris čiupinėja ne ten, kur reikia? Apie išankstinę ejakuliaciją, kai viskas baigiasi dar net neprasidėjus? O gal tiesiog apie aistros nebuvimą? Taip, visi mano išvardyti požymiai netaikytini geram seksui, tačiau toli gražu neprimena to blogumo, kurį teko patirti mano pašnekovei Violetai. Ir ne, ji nedirbo prostitute – ją septynerius metus lovoje kankino jos nuosavas vyras: http://ikona.tv/50-pilku-atspalviu-primena-man-mano-gyvenimo-kosmara/

Nors bus labai sunku, bet pabandykite įsivaizduoti. Vaikystėje jūs suprantate, kad gimėte svetimame kūne, kad jums nepatinka rūbai, kuriais rengiatės, žaislai, kuriais žaidžiate, kad jums nepatinka jūsų vardas ir jūsų išvaizda. Kad jums nepatinka būti tuo, kas esate, ir kad tai nepraeina. Kad jūs nesuprantate, kas su jumis vyksta, galvojate, jog esate išsigimėlis. Ir kad jūs neturite nieko šalia, kam galėtumėte pasiguosti. Ir ne, tai – ne šiaip „vaikystėje labiau mėgau žaisti su lėlytėmis kaip mergaitės“ scenarijus, tai – gyvenimo etapas, pilnas patyčių, slapstymosi ir baimių: http://ikona.tv/lyties-spastuose-arba-20-prarastu-metu-vyro-kune/

Mano pašnekovė Diana ilgai dvejojo, ar verta atskleisti savo gyvenimo istoriją, ir aš puikiai suprantu, kodėl, nes ją išgirdus net man, labai tolerantiškai visoms personoms, pašiurpo oda. Mes ilgai tarėmės, kaip pakeisime vardus ir iškraipysime kai kuriuos faktus, kad tik niekas neatpažintų pačios Dianos. Taip, aš irgi nenorėčiau, kad mano kolegos ar draugai žinotų, jog buvau tas žmogus, kuris iš savo pačios mamos atėmė vyrą. Kitaip tariant, štai jums išpažintis apie tai, kaip dukra nuviliojo savo tėtuką. Na, OK, patėvį, bet tikiu, kad mamai nuo to visai nebuvo lengviau: http://ikona.tv/kaip-tetukas-tapo-mieluoju/

„Cepelinai į namus“, – Lietuvoje  šis kodinis pavadinimas reiškia ne tik spirgais pasidabinusią kalorijų bombą, bet ir atvažiuojančius vaikinus už pinigus. Nežinau, ar kada iš tiesų veikė firmelė tokiu pavadinimu, teikdavusi seksualines paslaugas moterims, ar tai buvo tik anekdotas, tačiau šį kartą nusprendėme jums papasakoti apie lietuviškuosius žigolo, pildančius moterų svajones ir tai darančius ne už dyką: http://ikona.tv/cepelinai-i-namus-arba-lietuviskojo-zigolo-darbo-ypatumai/

Skaitydama komentarus po lietuviškais interneto straipsniais apie svingerius vis rasdavau kokį vieną kitą piktą pačio svingerio parašytą komentarą apie tai, kad žurnaliūgos visada viską iškraipo ir kad viskas vyksta visai ne taip. O kaip? Nusprendžiau viską išsiaiškinti, o mano ir jūsų smalsumą sutiko patenkinti (labai tinkamas žodis straipsnyje apie seksą) keli žmonės, į kuriuos žiūrėdami, jūs niekada nepasakytumėt, jog jų miegamuosiuose (ir ne tik) vyksta tokie dalykai: http://ikona.tv/50-pilku-ir-dar-daugybe-kitokiu-atspalviu-lietuvoje-seksas-tik-dviese-nuobodu/

Pavasarinį AŠ IKONA žurnalo numerį dar gali suskubti įsigyti prekybos vietose arba čia: https://www.perkuknyga.lt/lt/naujausios-knygos/vmg-as-ikona.-pavasaris-2018.html

 

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Linas spalio 3, 2018, 20:09

    Pirmoji tikrai neverta moters vardo, nes ardyti šeimą ir dulkintis su kuo papuola tokių padarų negalima laikyti žmonėmis. Tereikėjo kalbėtis ir pasakyti – pamokyti kas negerai ir po kiek laiko būtum turėjusi ne prastesnį meilužį nei graikas. Bet deja statistika rodo, kad jūsų tokių dauguma. Tik ant svetimo b… joti… Nesvarbu tada ar vaikas visam gyvenimui liks traumuotas skirybų ar dar kas, labai gaila dėl to…

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)