rugpjūčio 30, 2018 Liūdna tiesa apie sušius... Daug krakmolo, cukraus ir greitųjų angliavandenių.

Nuosprendis paskelbtas: sušiai – nesveikas maistas!

rugpjūčio 30, 2018
IKONA.TV

Kai pagalvojame apie sveiką maistą, kaip vieną iš galimų alternatyvų tikrai įsivaizduojame sušius. Juk tai taip sveika! Tiesiog dumblių lapai, šviežia žuvis, nekalti keli ryžiai ir vasabis. Kas čia gali būti blogo? „Motyvuoti atletai“ ir Artur Swan atskleidžia gana liūdną tiesą: 8 gabaliukuose sušių gali būti panaudotas net visas pakelis ryžių! Ir ne bet kokių – o specialių ir gerokai gerokai krakmolingesnių. Taip pat kas galėtų pagalvoti, kad į sušius pridedama ir… cukraus. Tad žuvis ar šviežias agurkas bei avokadas sušių suktinukų jau nebeišgelbės, ypač jei gausiai pamirkysite sojų padaže. Apie liūdnai netikėtą sušių tiesą – videoreportaže:

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Margarita gruodžio 31, 2018, 02:26

    Kartais pasimėgauti tikrai skanu ir nematau nieko super blogo. Taip, į ryžius dedamas cukrus. Niekaip nerandu tobulo ryžių recepto, nes visi išbandyti būna arba visiškai be skonio, arba pernelyg saldūs, todėl tenka užsiskyti. Gerai, kad sushi i namus Vilnius tikrai turi ne viena tiekeja.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)