„ODA“ klinikos atidarymo vakaras dedikuotas natūraliam moters grožiui

kovo 5, 2018
IKONA.TV

Pačią pirmąją kalendorinę pavasario dieną ODA šventė jau antrosios savo klinikos atidarymą, tik šį kartą klinika duris atvėrė Kaune, žaliojo pastato filosofija besivadovaujančiame verslo centre „Kauno dokas“. Estetika persmelkto vakaro metu visas dėmesys buvo skiriamas natūraliam ir sveikam moters grožiui. Susirinkę svečiai turėjo galimybę apžiūrėti naujasias klinikos erdves, išvysti specialiai vienam vakarui eksponuojamą Dainiaus Ščiukos fotografijų parodą „NATURAL WOMEN“ bei išbandyti veido odos analizes.

Pasveikinti klinikos šeimininkų atvyko plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas, L’Officiel Mada vyr. redaktorė Jurgita Garbaravičienė, Supermodels agentūros vadovė Jurgita Kiguolė, modelis Rasa Čiūnė, juvelyrikos kūrėja Natalija Martinavičienė bei daugelis kitų garbių svečių.

„Naują ODA Kliniką Kaune atveriame paskatinti jau kurį laiką jausto klientų poreikio šiame regione. Džiaugiamės čia subūrę stiprią profesionalų komandą ir galėdami savo turima patirtimi ir metodais padėti dar platesniam moterų ratui jaustis gerai savo odoje.“,- atidarymo metu sakė ODA įkūrėja ir vadovė Irena Jokšienė.

Naujosios klinikos interjere vyrauja santūri spalvinė gama, kurioje dominuoja šilto atspalvio pilki tonai, švari balta, šilta natūralaus ąžuolo faneruotės tekstūra ir sodrūs mėlyni akcentai  – visa tai sukuria harmoningą visumą. Interjere naudojamos atsikartojančios švarios geometrinės formos – linija ir apskritimas. Apskritimas laikomas tobula forma, įkūnija vientisumą ir harmoniją, o vertikali linija – energijos, kūrybos, intelektualumo simbolis.

ODA klinikos siekis – padėti atstatyti asmeninį fiziologinį sveikos odos ritmą ir skatinti klientų pasitikėjimą savo natūraliu grožiu. Kiekvieno kliento odai bus taikomas individualus dėmesys – bus saugoma jo vizitų ir naudotų priemonių istorija, stebimas odos būklės pokytis, vykdoma odos analizė, leidžianti sudaryti individualių procedūrų tinklelį ir pritaikyti individualiai parinktas ODA priemones. Visa procedūrų metu naudojama ODA kosmetika yra sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Kliniką turėtų pamilti aktyvios miesto moterys, kurios brangina savo laiką, tačiau pirmenybę teikią kokybiškoms grožio paslaugoms. Klinika yra patogi, nes čia viskas vienoje vietoje: manikiūras, pedikiūras, veido procedūros, veido masažai, antakių ir blakstienų priežiūra, depiliacijos, ilgalaikis kontūrinis makiažas, ODA kosmetikos parduotuvė.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)