„ODA“ klinikos atidarymo vakaras dedikuotas natūraliam moters grožiui

kovo 5, 2018
IKONA.TV

Pačią pirmąją kalendorinę pavasario dieną ODA šventė jau antrosios savo klinikos atidarymą, tik šį kartą klinika duris atvėrė Kaune, žaliojo pastato filosofija besivadovaujančiame verslo centre „Kauno dokas“. Estetika persmelkto vakaro metu visas dėmesys buvo skiriamas natūraliam ir sveikam moters grožiui. Susirinkę svečiai turėjo galimybę apžiūrėti naujasias klinikos erdves, išvysti specialiai vienam vakarui eksponuojamą Dainiaus Ščiukos fotografijų parodą „NATURAL WOMEN“ bei išbandyti veido odos analizes.

Pasveikinti klinikos šeimininkų atvyko plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas, L’Officiel Mada vyr. redaktorė Jurgita Garbaravičienė, Supermodels agentūros vadovė Jurgita Kiguolė, modelis Rasa Čiūnė, juvelyrikos kūrėja Natalija Martinavičienė bei daugelis kitų garbių svečių.

„Naują ODA Kliniką Kaune atveriame paskatinti jau kurį laiką jausto klientų poreikio šiame regione. Džiaugiamės čia subūrę stiprią profesionalų komandą ir galėdami savo turima patirtimi ir metodais padėti dar platesniam moterų ratui jaustis gerai savo odoje.“,- atidarymo metu sakė ODA įkūrėja ir vadovė Irena Jokšienė.

Naujosios klinikos interjere vyrauja santūri spalvinė gama, kurioje dominuoja šilto atspalvio pilki tonai, švari balta, šilta natūralaus ąžuolo faneruotės tekstūra ir sodrūs mėlyni akcentai  – visa tai sukuria harmoningą visumą. Interjere naudojamos atsikartojančios švarios geometrinės formos – linija ir apskritimas. Apskritimas laikomas tobula forma, įkūnija vientisumą ir harmoniją, o vertikali linija – energijos, kūrybos, intelektualumo simbolis.

ODA klinikos siekis – padėti atstatyti asmeninį fiziologinį sveikos odos ritmą ir skatinti klientų pasitikėjimą savo natūraliu grožiu. Kiekvieno kliento odai bus taikomas individualus dėmesys – bus saugoma jo vizitų ir naudotų priemonių istorija, stebimas odos būklės pokytis, vykdoma odos analizė, leidžianti sudaryti individualių procedūrų tinklelį ir pritaikyti individualiai parinktas ODA priemones. Visa procedūrų metu naudojama ODA kosmetika yra sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Kliniką turėtų pamilti aktyvios miesto moterys, kurios brangina savo laiką, tačiau pirmenybę teikią kokybiškoms grožio paslaugoms. Klinika yra patogi, nes čia viskas vienoje vietoje: manikiūras, pedikiūras, veido procedūros, veido masažai, antakių ir blakstienų priežiūra, depiliacijos, ilgalaikis kontūrinis makiažas, ODA kosmetikos parduotuvė.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/