gegužės 22, 2017 Kodėl pirkimas internetu tapo toks populiarus? Svečiuose pas „Vinted“ su Ieva Daugirdaite.

„Once upon a time“… Kaip atsirado „Vinted“

gegužės 22, 2017
Ieva Daugirdaitė

Kaip susikūrė “Vinted”? Viskas prasidėjo nuo dviejų žmonių – programuotojo Justo ir rinkodaros specialistės Mildos. Atvykusi į Vilnių, ji nusprendė išparduoti savo drabužių spintą, nes… paprasčiausiai tų drabužių turėjo per daug. Milda norėjo ne tik parduoti drabužius, bet ir keistis jais, nuolatos atsinaujinti, gerai atrodyti ir… neišleisti tokių sumų, kad likusią mėnesio dalį reikėtų bulvinių blynų važiuoti valgyti pas mamą. Ji galėjo tai padaryti jau po dviejų savaičių – tiek Justui užtruko suprogramuoti pirmąją puslapio versiją. Nuo įmonės logotipo kūrimo, pradinės idėjos iki daugiau nei 15 milijonų narių Europoje ir JAV. Daugiau smagios informacijos – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

  • Jurgita gegužės 24, 2017, 17:52

    Tikrai,aš labai džiaugiuosi jus atradus 🙂

  • Jurgita gegužės 24, 2017, 17:42

    o jo joi…koks geras dalykas yra „VINTED“….

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos