gegužės 4, 2016 IKONA TOP 5: užsienio atradimai Karščiausios naujienos ir net Holivudo žvaigždžių pamėgtos kosmetikos priemonės.

ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo

gegužės 4, 2016
Neringa Šimkutė

Tam tikrų kosmetikos produktų Lietuvoje neįsigysi, bet į juos verta atkreipti dėmesį ir nusipirkti bekeliaujant arba tiesiog parsisiųsti internetu. IKONA.TV rubrikoje „IKONOS TOP“ šįkart – penki produktai, parsivežti iš saulėtojo San Diego.

Minėti produktai:

1. „Vaseline“ purškiamas kūno losjonas (http://www.vaseline.us/product/intensive-care/total-moisture-moisturizing-spray.html).
2. „Benefit“ blakstienų tušas „They’re real“ (https://www.benefitcosmetics.com/us/en/product/theyre-real-lengthening-mascara).
3. „Hourglass“ makiažo bazė (http://www.hourglasscosmetics.com/complexion/primer/veil-mineral-primer).
4. „Beauty Blender“ akių pravedimas (http://www.beautyblender.com/shop/collections/all/liner-designer.html).
5. „Nars“ skaistalai „Orgasm“ (http://narscosmetics.eu/en/orgasm-blush/0607845040132.html#start=2).


← Grįžti

Komentarai:

  • Užsienio atradimai gegužės 18, 2016, 22:07

    […] ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo […]

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.