gegužės 4, 2016 IKONA TOP 5: užsienio atradimai Karščiausios naujienos ir net Holivudo žvaigždžių pamėgtos kosmetikos priemonės.

ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo

gegužės 4, 2016
Neringa Šimkutė

Tam tikrų kosmetikos produktų Lietuvoje neįsigysi, bet į juos verta atkreipti dėmesį ir nusipirkti bekeliaujant arba tiesiog parsisiųsti internetu. IKONA.TV rubrikoje „IKONOS TOP“ šįkart – penki produktai, parsivežti iš saulėtojo San Diego.

Minėti produktai:

1. „Vaseline“ purškiamas kūno losjonas (http://www.vaseline.us/product/intensive-care/total-moisture-moisturizing-spray.html).
2. „Benefit“ blakstienų tušas „They’re real“ (https://www.benefitcosmetics.com/us/en/product/theyre-real-lengthening-mascara).
3. „Hourglass“ makiažo bazė (http://www.hourglasscosmetics.com/complexion/primer/veil-mineral-primer).
4. „Beauty Blender“ akių pravedimas (http://www.beautyblender.com/shop/collections/all/liner-designer.html).
5. „Nars“ skaistalai „Orgasm“ (http://narscosmetics.eu/en/orgasm-blush/0607845040132.html#start=2).


← Grįžti

Komentarai:

  • Užsienio atradimai gegužės 18, 2016, 22:07

    […] ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo […]

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12