gegužės 4, 2016 IKONA TOP 5: užsienio atradimai Karščiausios naujienos ir net Holivudo žvaigždžių pamėgtos kosmetikos priemonės.

ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo

gegužės 4, 2016
Neringa Šimkutė

Tam tikrų kosmetikos produktų Lietuvoje neįsigysi, bet į juos verta atkreipti dėmesį ir nusipirkti bekeliaujant arba tiesiog parsisiųsti internetu. IKONA.TV rubrikoje „IKONOS TOP“ šįkart – penki produktai, parsivežti iš saulėtojo San Diego.

Minėti produktai:

1. „Vaseline“ purškiamas kūno losjonas (http://www.vaseline.us/product/intensive-care/total-moisture-moisturizing-spray.html).
2. „Benefit“ blakstienų tušas „They’re real“ (https://www.benefitcosmetics.com/us/en/product/theyre-real-lengthening-mascara).
3. „Hourglass“ makiažo bazė (http://www.hourglasscosmetics.com/complexion/primer/veil-mineral-primer).
4. „Beauty Blender“ akių pravedimas (http://www.beautyblender.com/shop/collections/all/liner-designer.html).
5. „Nars“ skaistalai „Orgasm“ (http://narscosmetics.eu/en/orgasm-blush/0607845040132.html#start=2).


← Grįžti

Komentarai:

  • Užsienio atradimai gegužės 18, 2016, 22:07

    […] ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo […]

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/