gegužės 4, 2016 IKONA TOP 5: užsienio atradimai Karščiausios naujienos ir net Holivudo žvaigždžių pamėgtos kosmetikos priemonės.

ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo

gegužės 4, 2016
Neringa Šimkutė

Tam tikrų kosmetikos produktų Lietuvoje neįsigysi, bet į juos verta atkreipti dėmesį ir nusipirkti bekeliaujant arba tiesiog parsisiųsti internetu. IKONA.TV rubrikoje „IKONOS TOP“ šįkart – penki produktai, parsivežti iš saulėtojo San Diego.

Minėti produktai:

1. „Vaseline“ purškiamas kūno losjonas (http://www.vaseline.us/product/intensive-care/total-moisture-moisturizing-spray.html).
2. „Benefit“ blakstienų tušas „They’re real“ (https://www.benefitcosmetics.com/us/en/product/theyre-real-lengthening-mascara).
3. „Hourglass“ makiažo bazė (http://www.hourglasscosmetics.com/complexion/primer/veil-mineral-primer).
4. „Beauty Blender“ akių pravedimas (http://www.beautyblender.com/shop/collections/all/liner-designer.html).
5. „Nars“ skaistalai „Orgasm“ (http://narscosmetics.eu/en/orgasm-blush/0607845040132.html#start=2).


← Grįžti

Komentarai:

  • Užsienio atradimai gegužės 18, 2016, 22:07

    […] ORGAZMAS! Tai pajausi po šio penketo […]

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)