rugsėjo 6, 2016 Kaip dažnai reikia lankytis pas ginekologą? Kodėl svarbu apsilankyti pas ginekologą, net jei jautiesi sveika?

Pas ginekologą – anksčiau, nei užklumpa bėda

rugsėjo 6, 2016
Viktorija Stasiukynaitė

Turbūt dažnai savęs ar draugių klausi: jaučiuosi puikiai, ar verta eiti pas ginekologą? Tokius ir panašius klausimus geriau patikėti profesionalams.Medicinos diagnostikos ir gydymo centro  akušerė – ginekologė doc. med. dr. D. Bartkevičienė įsitikinusi, kad galutinę išvadą, ar iš tiesų esi sveika, padarys gydytojas, atlikęs būtiniausius tyrimus. Kokie tyrimai atliekami ginekologo kabinete, kodėl reikalinga skiepytis ir ar būtina pas ginekologą ateiti planuojant nėštumą? Visi atsakymai – videoreportaže.

Daugiau video reportažų ginekologijos tema:

http://ikona.tv/aktualu-kontraceptines-tabletes-storina/

http://ikona.tv/stringai-yra-tik-apatiniu-drabuziu-imitacija/


← Grįžti

Komentarai:

  • Marilee kovo 15, 2017, 22:13

    Now I feel stupdi. That’s cleared it up for me

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos