rugsėjo 6, 2016 Kaip dažnai reikia lankytis pas ginekologą? Kodėl svarbu apsilankyti pas ginekologą, net jei jautiesi sveika?

Pas ginekologą – anksčiau, nei užklumpa bėda

rugsėjo 6, 2016
Viktorija Stasiukynaitė

Turbūt dažnai savęs ar draugių klausi: jaučiuosi puikiai, ar verta eiti pas ginekologą? Tokius ir panašius klausimus geriau patikėti profesionalams.Medicinos diagnostikos ir gydymo centro  akušerė – ginekologė doc. med. dr. D. Bartkevičienė įsitikinusi, kad galutinę išvadą, ar iš tiesų esi sveika, padarys gydytojas, atlikęs būtiniausius tyrimus. Kokie tyrimai atliekami ginekologo kabinete, kodėl reikalinga skiepytis ir ar būtina pas ginekologą ateiti planuojant nėštumą? Visi atsakymai – videoreportaže.

Daugiau video reportažų ginekologijos tema:

http://ikona.tv/aktualu-kontraceptines-tabletes-storina/

http://ikona.tv/stringai-yra-tik-apatiniu-drabuziu-imitacija/


← Grįžti

Komentarai:

  • Marilee kovo 15, 2017, 22:13

    Now I feel stupdi. That’s cleared it up for me

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu