kovo 7, 2017 A. Jagelavičiūtė: „Tobulas pasaulis būtų sterilus ir šaltas“ Kas nėra tikroji IKONA, kalba IKONOS vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė.

„Pasaulis sukurtas ant tokių moterų, kaip mes“

kovo 7, 2017
IKONA.TV

„Aš niekada nesimokiau sakyti kalbų, nerepetavau jų su profesionalais iš užsienio tam, kad galėčiau sujaudinti minias. Priešingai, aš visada „malu“ tai, kas ant liežuvio galo“, – taip netikėtai ir jautriai savo ikonišką kalbą pradėjo IKONOS vyr. redaktorė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Rodos, kas kitas, jei ne JI, ir moka sakyti kalbas… Ir paklausęs šios susimąstai… Apie (ne)tobulumą, apie tai, kas daro pasaulį gyvą, ir… kiek naktų tenka verkti į pagalvę. Galiausiai A. Jagelavičiūtė nuginkluoja: „Kurdami šį žurnalą, mes nuolatos bandome sau atsakyti į klausimą, kas gi yra IKONA. Tai nėra taip lengva. Bet aš tvirtai žinau, kas ji tikrai nėra.“ O jūs ar žinote? Visa jausminga, moteriška ir gili Agnės kalba – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 • Brigita rugpjūčio 1, 2018, 23:34

  Omg. Aš sužavėtas šios surepetuotos, akivaizdžiai atmintinai išmoktos ir atidirbtos kalbos žodžiais. Bravo.

 • RASA tu rasele birželio 2, 2017, 23:10

  Mieloji,brangioji, rasele, eik tu i savo kiemeli karkseti, nes raseliu cia mums netruksta su savo nuomonyciu nuomonytem:)

 • Rita balandžio 3, 2017, 14:46

  siurpuliukai ejo… be proto nuosirdus ir grazus video… labai ikvepiantis! Saunuole!!!

 • Agne kovo 11, 2017, 13:02

  Norėčiau dirbti pas Agnę!

 • Gintarė kovo 8, 2017, 21:45

  Rasa… ar Jums geriau pasidarė, kad ir Jūs dar Agnei įkandot….galėjote vyrui komentarą apie šį reportažą numest, o kam čia viešai … Ir taip perpildytos visos erdvės pykčiu.. visi muša, žudo, viens ant kito pila š.. bet čia ne Delfi ir ne 15min…O IKONA puslapis, kurį seką moterys, damos, ikonos, ir kam purvint šitą erdvę. Aš irgi sėdžiu šiandien be nuotaikos ir su chalatu, gal ką pakritikavus geriau pasidarytu.. bet man šis monologas nesukėlė tokių minčių kaip Jums, kaip tik kreipiau dėmesį kaip plaukai nuostabiai sušukuoti, kaži koks stilistas tvarko plaukus, kokioj čia erdvėj filmuota, kodėl tokius žodžius pasirinko, ar jai pasidarė lengviau po visų išgyvenimų… Rytoj reiks pasitvarkyti labiau išeinant į miestą.. įkvepiantis įvaizdis… Kai Jums kas nepasiseks, manau prisiminsite Agnės atvejį ir paguosite save, nu bet dar čia ne metų renginys ir per tv neparodė.. Nu negalima taip, sutikit.

 • Brigita kovo 7, 2017, 21:09

  Na man Agnė nuostabi, tai įkvepianti, stipri ir tikrai ne įdeali asmenybė. Tačiau, būtent tai ir daro ją nuostabią. Labai gražus video.

 • Rasa kovo 7, 2017, 20:00

  Tookia feikine ir neitikinanti. Ir taip viska prie saves pritempianti. Ne ponia, tos kitos nera tobulos, jos irgi paprasti zmones, nu tik kad nenusigeria metu renginiuose….tik tiek feikine IKONA

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)