kovo 7, 2017 A. Jagelavičiūtė: „Tobulas pasaulis būtų sterilus ir šaltas“ Kas nėra tikroji IKONA, kalba IKONOS vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė.

„Pasaulis sukurtas ant tokių moterų, kaip mes“

kovo 7, 2017
IKONA.TV

„Aš niekada nesimokiau sakyti kalbų, nerepetavau jų su profesionalais iš užsienio tam, kad galėčiau sujaudinti minias. Priešingai, aš visada „malu“ tai, kas ant liežuvio galo“, – taip netikėtai ir jautriai savo ikonišką kalbą pradėjo IKONOS vyr. redaktorė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Rodos, kas kitas, jei ne JI, ir moka sakyti kalbas… Ir paklausęs šios susimąstai… Apie (ne)tobulumą, apie tai, kas daro pasaulį gyvą, ir… kiek naktų tenka verkti į pagalvę. Galiausiai A. Jagelavičiūtė nuginkluoja: „Kurdami šį žurnalą, mes nuolatos bandome sau atsakyti į klausimą, kas gi yra IKONA. Tai nėra taip lengva. Bet aš tvirtai žinau, kas ji tikrai nėra.“ O jūs ar žinote? Visa jausminga, moteriška ir gili Agnės kalba – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 • RASA tu rasele birželio 2, 2017, 23:10

  Mieloji,brangioji, rasele, eik tu i savo kiemeli karkseti, nes raseliu cia mums netruksta su savo nuomonyciu nuomonytem:)

 • Rita balandžio 3, 2017, 14:46

  siurpuliukai ejo… be proto nuosirdus ir grazus video… labai ikvepiantis! Saunuole!!!

 • Agne kovo 11, 2017, 13:02

  Norėčiau dirbti pas Agnę!

 • Gintarė kovo 8, 2017, 21:45

  Rasa… ar Jums geriau pasidarė, kad ir Jūs dar Agnei įkandot….galėjote vyrui komentarą apie šį reportažą numest, o kam čia viešai … Ir taip perpildytos visos erdvės pykčiu.. visi muša, žudo, viens ant kito pila š.. bet čia ne Delfi ir ne 15min…O IKONA puslapis, kurį seką moterys, damos, ikonos, ir kam purvint šitą erdvę. Aš irgi sėdžiu šiandien be nuotaikos ir su chalatu, gal ką pakritikavus geriau pasidarytu.. bet man šis monologas nesukėlė tokių minčių kaip Jums, kaip tik kreipiau dėmesį kaip plaukai nuostabiai sušukuoti, kaži koks stilistas tvarko plaukus, kokioj čia erdvėj filmuota, kodėl tokius žodžius pasirinko, ar jai pasidarė lengviau po visų išgyvenimų… Rytoj reiks pasitvarkyti labiau išeinant į miestą.. įkvepiantis įvaizdis… Kai Jums kas nepasiseks, manau prisiminsite Agnės atvejį ir paguosite save, nu bet dar čia ne metų renginys ir per tv neparodė.. Nu negalima taip, sutikit.

 • Brigita kovo 7, 2017, 21:09

  Na man Agnė nuostabi, tai įkvepianti, stipri ir tikrai ne įdeali asmenybė. Tačiau, būtent tai ir daro ją nuostabią. Labai gražus video.

 • Rasa kovo 7, 2017, 20:00

  Tookia feikine ir neitikinanti. Ir taip viska prie saves pritempianti. Ne ponia, tos kitos nera tobulos, jos irgi paprasti zmones, nu tik kad nenusigeria metu renginiuose….tik tiek feikine IKONA

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12