Pasitinkame rudenį virtuvėje: kas nutinka, kai su lapais nukrenta ir drabužiai

spalio 3, 2018
VERDU IR KEPU

Kulinarinis žurnalas „Verdu ir kepu“, leidžiamas „Virtuvės mitų griovėjų“, jau greitai švęs savo 3 metų gimtadienį. Pasitikdama šią datą, žurnalo komandą sugalvojo ne, ne papokštauti, o iš tiesų labai rimtai pagalvoti… ką mes valgome. Ir atsakymas buvo aiškus. Todėl kartu su rudeniniais lapais nukrito ir visi drabužiai bei gimė „nuogo maisto“ koncepcija.

„Kviečiame jus į savo atsinaujinusį namą. VMG šeimos namą. Kaip ir kiekviena šeimininkė prieš ateinant svečiams stengiasi, kad namai atrodytų gražiai ir jaukiai, taip ir mes šį kartą „perstatėm baldus“, padarėme kitaip, o, svarbiausia, mes norime, kad jūs žinotumėte, kad viskas yra tikra. Visą laiką buvo, yra ir bus tikra, bet dabar norime tai pasakyti dar kartą. Vienas dažniausių klausimų arba pastebėjimų – kaip jūs viską taip gražiai padarote, o tiksliau – kas jums taip gražiai padaro? Juokiamės – ateina nykštukai ir daro. Darome mes patys. Kartais net neįmanomus dalykus padaro 2–3 žmonės, susiglaudę pečiais“, – sako Elžbieta Monkevič, žurnalo „Verdu ir kepu“ vyr. redaktorė.

Pasak jos, egzistuoja mitai, kad maisto nuotraukoms naudojami klijai, indų plovimo skysčiai ir visokie kitokie dalykai.

„Mes griauname tą mitą ir atvirai sakome – mūsų „ginklai“ tik aliejus ir vanduo, o svarbiausia – meilė tam, ką darom, ir profesionalumas. Mes neturime, ko slėpti. Jei viščiukas kiek perkepė, nes nesužiūrėjom ir darėm kitus darbus (kas paneigs, kad tai gali nutikti kiekvienam?) tai mes jį tokį ir rodom – nes mes rodom tikrą, nuogą maistą.

Mes neturime, ko slėpti, ir tema apie mišraines iš prekybos centrų buvo padiktuota būtent to. Nežinau, ar Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis vadovas, perka mišraines iš prekybos centro, bet testuodami mes visi jas valgėme ir atradome, kad tai visai nėra blogai, jei aplinkybės diktuoja būtent taip. Laikas mūsų gyvenime yra itin svarbus, tad neslėpkime – turime gyventi racionaliai“, – pabrėžia E. Monkevič.

Žurnalą įsigyti gali čia.

PIRMOJI PAVARTYK APSINUOGINUSĮ „VERDU IR KEPU“ ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)