Pirmoji pavartyk naująjį AŠ IKONA žurnalą!

gruodžio 18, 2018
AŠ IKONA

Žurnalas AŠ IKONA žengia į kitą etapą ir drauge su savo herojais kalba apie naują pradžią.

Viršelio veidas Ieva Stasiulevičiūtė prisipažįsta apie pokyčius ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime: „Šiandien galiu jums papasakoti, kaip vienas žmogus kitą gali padaryti laimingą. Justas išmokė daugiau galvoti apie kitus ir gerbti jų darbą. Dažniau paklausti, kaip sekasi kitam, o ne pasakoti apie savo išgyvenimus. Išmokė vertinti tai, ką turiu.

Iš išpaikintos princesės jis padarė žmogų, kuriam tiesiog velniškai tinka karūna. Tiksliau, tebedaro. Auginame vienas kitą kiekvieną dieną. Augame kartu. Ir tai yra gražiausia, ką du žmonės gali kurti.“

Trys žavios, išmintingos ir stiprios moterys – Gintarė Auštrevičienė, Diana Nausėdienė ir Loreta Ušackienė – pasakoja apie tai, ką reiškia būti šalia vyrų, siekiančių aukščiausių valdžios postų. Ką reiškia visada būti šalia ir neprarasti savęs.

Taip pat šiame numeryje skaitykite:

VAIKAI. Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas – kaip juos iš naujo sujungė mažoji Marija, Medeina Čijauskaitė – apie tai, kaip būti mylinčia pamote, trys garsūs Katkai – kaip išsikovoti vietą prie šeimos stalo, boksininkas Aleksandras Baranovas – kaip kalbėtis su paaugliais, Viktorija Macijauskienė – kaip auklėti vaikus, kad jie išaugtų dorais žmonėmis.

KELIONĖS. Ką pasiūlyti tiems, kurie jau viską matė? Kelionių nuotraukos „Instagrame“ tapo darbu. Kruizai į prabangą.

GROŽIS. Tobula mušant dvylikai. Naujos antakių mados. Kaip rūpintis oda žiemą.

SLAPTAS POKALBIS. Lietuviška „Gražios moters“ istorija.

MAISTAS. Naujas maisto turgų amžius. Šefas lovoje. Šventinė vakarienė draugams ir kiti skanėstai.

AŠ IKONA Nr. 14 2018/2019 žiema žurnalą galite pavartyti čia:

Pristatydami naują AŠ IKONA numerį leidėjai atsisakė fotosienelės: „Kuriame naują renginių formatą“

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)